Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з біології

раковина
Предмет: Біологія
Автор проекту: Щербак Віталій Олегович

У представленому дослідницькому проекті з біології на тему "Раковинні амеби акваріумів та інших штучних водойм міста Харкова" автор досліджує морфологію, фізіологію та екологію раковинних амеб у акваріумах та штучних водоймах міста Харкова.


рослини
Предмет: Біологія
Автор проекту: Біляк Аріна

У даному дослідницькому міні-проекті з біології на тему "Рослини-рекордсмени України" автор розповідає про дивовижних представників рослинного світу України, виділяє рослин-рекордсменів за розміром, плодами, корінням та довжиною життя.


roslyni
Предмет: Біологія
Автор проекту: Денесенко Лілія

У даному дослідницькому міні-проекті з біології на тему "Рослини-рекордсмени світу" автор розповідає про дивовижних представників рослинного світу планети Земля, виділяє врослин-рекордсменів за розміром та довжиною життя.


losi.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Андрійчук Даринка

У даному дослідницькому міні-проекті з біології на тему "Тварини – рекордсмени України" учні вивчають дивовижних представників тваринного світу України, а також виділяють тварин-рекордсменів серед яскравих представників фауни України.


панда
Предмет: Біологія
Автор проекту: учні 7 классу

У представленому дослідницькому проекті з біології на тему "Тварини – рекордсмени світу" учні 7 классу середньої школи вивчають найвидатніших представників тваринного світу на планеті, а також виділяють тварин-рекордсменів у світовій фауні.


rist_roslin_1.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Пустюльга Кіра

У дослідницькому проекті з біології «Вплив вітамінів та стимуляторів на ріст рослин» учениця 6 классу вивчає зміни розвитку молодої рослини квасолі звичайної та як впливає вітамін В1 та стимулятор «Епін-екстра» на ріст рослини. Представлені власні дослідження дитини.


jpg.
Предмет: Біологія
Автор проекту: Каневська Яна

У представленому дослідницькому проекті з біології на тему "Збереження біорізноманіття та охорона природно-заповідного  фонду Північного Причорномор’я" автор розкриває екологічну проблему, а також пропонує варіанти покращення охорони об'єктів природно-заповідного фонду Північного Причорномор’я.


Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика