Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з екології

Запропоновані на сайті навчальні дослідницькі проекти з екології учнів 10 і 11 класів присвячені вивченню проблем екології, забруднення навколишнього середовища і токсичних випаровувань в атмосферу, дослідженням якості продуктів харчування і рівня негативного впливу навколишнього середовища на організм людини.

Опубліковані готові науково - дослідницькі роботи з екології спрямовані на висвітлення учнями 10 і 11 класів проблеми забруднення планети і популяризацію екологічно чистих продуктів харчування і розвитку безвідходних виробництв, а також необхідність розвитку виробництв по вторинній переробці сировини. Проекти з екології тісно пов'язані з географією, біологією та хімією.

sosna_zvichaina_1.jpg
Предмет: Екологія
Автор проекту: Щербак Олександр Андрійович

Науково-дослідницька робота з екології "Сезонний розвиток пагонів і хвої сосни звичайної у 10-річних культурах Малинівського лісництва ДП «Чугуєво-Бабчанське ЛГ»" спрямована на виявлення особливостей сезонного розвитку пагонів і хвої сосни звичайної. Зазначені дослідження у Малинівському лісництві проводяться вперше.


virubka_lesa_1.jpg
Предмет: Екологія
Автор проекту: Ліхачова Анна

Дослідницька робота з екології "Вирубка лісів" - це аналіз екологічної проблеми знищення лісів України та світу у комерційних цілях. Нам необхідно усвідомити, що загибель лісу - це погіршення стану навколишнього середовища, отже - погіршення якості життя та стану здоров'я на покоління вперед.


importancia-da-responsabilidade-social-nas-empresas.jpg
Предмет: Екологія
Автор проекту: Каневська Яна

Дослідницька робота з екології "Збереження біорізноманіття, охорона об'єктів природно заповідного фонду Північного Причорномор’я" - це аналіз проблеми охорони об'єктів природно заповідного фонду Північного Причорномор’я та збереження біорізноманіття.


Вплив напоїв на живі організми
Предмет: Екологія
Автор проекту: Жмихова Анастасія Сергіївна

У наданому екологічному проекті на тему «Вплив напоїв на живі організми» учениця намагається довести шкідливість впливу штучної їжі на організм дитини. Автор у рамках навчального проекту з екології в початковій школі проводить експерементальні дослідженння з їжею, складає рейтинг улюблених напоїв серед учнів шляхом опитування.


Захисти природу!
Предмет: Екологія
Автор проекту: Емінова Ельмаз, 4 клас

У рамках дослідницького проекту на тему "Захист природи" учениця 4 класу початкової школи досліджує найважливіші екологічні проблеми світу, такі як лісові пожежі, забруднення морів і річок, вимирання тварин, забруднення землі і повітря. По завершенню своєї роботи і дослідження взагалі робить висновки.


Статистика