Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з фізики

Навчальні проекти з фізики

будинок
Предмет: Фізика
Автор проекту: Доброжан Анастасія

У даному дослідницькому проекті з фізики "Енергоефективний будинок" вивчається теорія про будівництво та проектування енергоефективних будинків як способу єкономії та виховання традиції збереження екології.


медного купароса
Предмет: Фізика
Автор проекту: Кулик Катерина

У даному дослідницькому проекті з фізики "Вирощування кристалу мідного купоросу" вивчається теорія про кристали і їх вирощування в домашніх умовах, а також проводиться практична робота по вирощуванню кристалів мідного купоросу.


3713006.jpg
Предмет: Фізика
Автор проекту: Муленко Таїсія Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з математики "Німецькі наукові діячі в історіі Харківського національного універсітету імені В.Н. Каразіна" вивчається історія Харківського універсітету та біографія найвидатніших його діячів, яки зробили вагомий внесок в розвиток математики і фізики.


Архімед і архімедова сила
Предмет: Фізика
Автор проекту: Філков Артем

У своїй дослідницькій роботі з природознавства на тему "Архімедова сила" я спробую провести досліди з різними предметами в простій, солоній воді і олії. Кожна людина щодня стикається з явищами над фізикою яких навіть не замислюється. Ми повинні мати елементарне уявлення про дію рідини і газу на занурене в них тіло, осмислити практичну значущість дії, корисність знань і умінь.


Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика