Таблиця множення в мультиках
2.0
Гра Таблиця множення в мультиках - нова версія авторської навчальної комп'ютерної програми з матем...

Навчальні програми:

Програма з математики Математика       Програма з природознавства Природознавство


Таблиця ділення в мультиках 1.0
1.0
Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики д...

Публікація на сайті

Об'яви

Це цікаво!

Дослідницькі роботи і проекти з інформатики

Навчальні проекти з інформатики

Розмістити свій проект

Автор дослідницької роботи: Жмихова Светлана
elek_form_1.jpg

Исследовательская работа по информатике на тему: «Создание и использование электронных форм» выполнена ученицей 8 класса. Работа посвящена созданию и использованию электронных форм; автор осветляет преимущества и недостатки форм, выполненных с помощью текстового редактора Microsoft Office, онлайн-сервиса Google Формы и языка разметки HTML.


Автор дослідницької роботи: Жмихова Світлана
інформатіка

У даному дослідницькому проекті з інформатики "Створення та використання електронних форм" досліджується створення форм різними способами;розглдається покроковий процес створення форм; розробляються рекомендації, що до створення форм.


Автор дослідницької роботи: Ларін Іван
підлітки та гаджети

Дослідницький проект з інформатики "Використання комп’ютерної техніки і гаджетів учнями Харківського ліцею № 107" створений учнем 6 классу Харківського ліцею № 107. Автор акцентує увагу на тому, що сучасне життя, особливо життя підлітків та молоді, важко уявити без використання різноманітних гаджетів: фото і відео зйомка, селфі, спілкування в соціальних мережах, ігри, перегляд відео тощо.


Автор дослідницької роботи: Фіногенова Єлизавета
fam_women_inf_1.jpg

Творчий проект з інформатики "Видатні жінки-інформатики" присвячений дослідам про внесок відомих вчених-жінок у розвиток галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій.

Своїм прикладом відомі вчені доводять, що не існує жодних обмеженнь для жінки у науковому середовищі. Мета учениці 8 классу - простувати стереотипи та довести, що жінки також можуть успішно освоїти програмування.


Автор дослідницької роботи: Машкіна Олеся
comp_animation_1.

Дослідницький проект з інформатики "Дослідження видів і методів комп'ютерної графіки та анімації" створений ученицею 10 классу загальноосвітнього закладу. Автор визначає загальні методи реалізації комп'ютерної анімації за допомогою програми на звичайному персональному комп'ютері. Учениця визначає переваги і недоліки програм для створення комп'ютерної анімації, розрізнює їх за типом обробки зображення та використанням певних програмних алгоритмів.


Автор дослідницької роботи: Лотоцька Анастасія Назарівна
Spetsii.jpg

Дослідницький проект з інформатики (біології) "Прянощі нашого краю" був представлений у вигляді презентації Power Point. Ми выдокремили слайди у окремі сторінки для того, щоб Вам було зручно переглядати на сайті. Проект з біології познайомить Вас із світом різноманітніх прянощів Вінничини. Вони не лише роблять страву смачною та пряною, але й містять корисні речовини для організму.


Автор дослідницької роботи: Хотєєва Іванна, 4 клас
Залежність школярів від соціальних мереж

Я обрала тему дослідницької роботи з інформатики "Залежність від соціальних мереж Інтернету", тому що хочу розібратись в причинах тривалого часу проводження учнів в Інтернеті і з'ясувати можливі позитивні і негативні наслідки цього. У рамках дослідження я запланувала проведення цікавих анкетувань для учнів мого класу.


Підтримка сайта

Навчальні програми

1.0
Тест з природознавства "Вгадай тваринку"
Тестуюча комп'ютерна програма з природознавства "Н...
1.0
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"
Навчальний тест з природознавства Назви квітку або...

Навчальні програми

1.0
Навчальна програма "Рух у часі"
Демонстраційна навчальна програма з математики для...
2.0
Навчальна програма з математики Арифметика 2.0
Безкоштовна та проста програма - гра з арифметики...

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Партнери і статистика