Публікація на сайті

Дослідницькі роботи та проекти з Іноземної мови

75710a657b437dbda49a5d1ff01e9a79.jpg
Предмет: Іноземна мова
Автор проекту: Панібратенко Анна Сергіївна

У даному дослідницькому проекті з англійської мови "Вплив англіцизмів на сучасний український молодіжний сленг" вивчається вплив іноземних слів на сучасну українську молодіжну мову. Автор розглядає молодіжну мову, яка наповнена лексемами запозиченими з англійської мови.


internet_slang_0.jpg
Предмет: Іноземна мова
Автор проекту: Маслов Валентин

Науково-дослідницька робота з англійської мови «Абревіатура як лінгвістична особливість on-line спілкування» ставить питання про відокремлення великої кількості сформованих лексичних одиниць іноземної мови у Інтернет-спілкуванні. Специфічні лексичні скорочення поширені не тільки серед носіїв мови.


макдоналдс
Предмет: Іноземна мова
Автор проекту: Кузьмич Ніна Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з англійської мови "Імперія Макдоналдс і ми" вивчається історія становлення імперії Mcdonald''s в світі, в тому числі і в Україні. Автор розглядає перфоменс цього закладу, вивчаючи його історію, а також за допомогою опитування молоді.


Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика