Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з історії

Пропонуємо переглянути навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з історії учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів, в яких розкриваються історичні події в Україні та інших країнах, вивчається хронологія дій та аналізуються результати того, що сталося в рамках певної історичної події, а також розглядається історія сім'ї, міста, предметів і явищ, наприклад історія польотів на повітряних кулях або літаках.

У зразкових навчальних науково - дослідницьких роботах з історії учні 5, 6 , 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи вивчають історію Київської Русі, Стародавнього Риму і Греції, історію Середньовіччя, України та Всесвітню історію, а також у рамках проектів розглядають історичні відомості про культуру, історію рідного краю (міста чи села), історію музею, театру або храму, грошей та народу. У дослідницькій і проектній діяльності з історії спостерігається взаємодія історії і української чи зарубіжної літератури.

віденська кава
Предмет: Історія
Автор проекту: Пронів Михайло Володимирович

Дослідницька робота з історії "Юрій Кульчицький – батько «віденської кави»" спрямована на виявлення історії походження рецепту приготування выденської кави та вивчення біографії її зосновника Юрія Кульчицького.


височан
Предмет: Історія
Автор проекту: Сікора Андрій Любомирович

Дослідницька робота з історії "Семен  Височан – Хмельницький Галицької землі" спрямована на виявлення ролі діяльності Семена Височана в історії України, зокрема в історії Галицької землі.


сільска родина
Предмет: Історія
Автор проекту: Святодух Анжеліка Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з історії "Сучасна українська сім’я на селі: гендерний аспект" вивчається історія інституту сім’ї, його становлення та видозмінювання з ходом часу та історичних подій.


4668db27925fd4901c1ff901226804a6.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Васютин Аліна

У даному дослідницькому проекті з історії України "Лялька мотанка як український оберіг" вивчається історія ляльок-мотанок, як найдавнішнього оберігу українського народу, який могла створити кожна жінка, для того щоб оберегти свою родину від недоброї сили.


ca300f8f45970f319ed220978aadc955.jpeg
Предмет: Історія
Автор проекту: Пронів Михайло

Дослідницька робота з історії "Князь Володимир Великий" спрямована на виявлення особливостей розвитку української держави під час правління Володимира Великого та запровадження його реформ.


1.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Дмитрів Олег Іванович

У представленому дослідницькому проекті з історії "Свято-юріївський монастир на вірлі" учень 9 класу виконав пошук інформації про старовинний чоловічий монастир, що є духовним центром українського православ’я на Кременеччині.


blazheniy_kamen_1.jpg
Предмет: Історія
Автор проекту: Соломон Тетяна Василівна

У представленому дослідницькому проекті з історії "Блаженний камінь – визначна пам’ятка природи" учениця 9 класу виконала пошук інформаціі про дивний витвір природи - Блаженний камінь за Скитом Манявським. Камінь є відомим туристичним місцем, тому автор вирішив дізнатися більше даних про нього.


Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика