Публікація на сайті

Навчальні програми з математики

2.0
Таблиця множення в мультиках
Гра Таблиця множення в мультиках - нова версія авторської навчальної комп'ютерної програми з математики для вивчення таблиці множення з використанням картинок і пісень з відомих мультфільмів.

Гра Таблиця множення в мультиках є безкоштовною музичною навчальною програмою і грою з вивчення таблиці множення на 2, на 3, на 4, на 5, на 6, на 7, на 8, на 9 та в розкид, яка дозволяє поетапно і швидко вивчити, повторити та закріпити таблицю множення.

Гру Таблиця множ...
Переглянути опис і скачати програму безкоштовно!

1.0
Таблиця ділення в мультиках 1.0

Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики для вивчення таблиці ділення двозначних чисел на числа 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 і в розкид з використанням картинок і мелодій з мультфільмів.
Обучалка розрахована на учнів 2-4-х класів і старше.
Гра Таблиця ділення в мультиках схожа на ігровий тренажер, за допомогою якого дитина зможе швидко вивчити, повторити та закріпити таблицю ділення на 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

У комп'ютерній програмі Таблиця ділення учень може вибрат...

Переглянути опис і скачати програму безкоштовно!

1.0
Навчальна програма "Рух у часі"

Демонстраційна навчальна програма з математики для учнів 4-х, 5-х класів, яка допоможе опанувати і краще зрозуміти тему "Швидкість руху" ("Час руху").
Навчальна комп'ютерна програма, з можливістю демонстрації процесу руху одного або двох об'єктів залежно від параметрів: час, швидкість і шлях.

Програма дуже проста для користування. Учень має можливість маючи два з трьох параметрів (час, швидкість і шлях) автоматично та швидко визначити значення третього параметру, а також вибрати цікаві об'єкти руху, прос...

Переглянути опис і скачати програму безкоштовно!

2.0
Навчальна програма з математики Арифметика 2.0

Безкоштовна та проста програма - гра з арифметики дозволяє дітям вчити додавання, віднімання, множення і ділення однозначних, двозначних, натуральних додатних чисел за допомогою картинок зображень фруктів, ягід, тваринок і т.д.
Навчальна ігрова програма з математики призначена для дошкільнят і школярів початкових класів (1 клас, 2 клас, 3 клас) початкової школи і дає можливість обрати учню для тренування одну з математичних дій над числами: додавання, множення, віднімання або ділення.

...

Переглянути опис і скачати програму безкоштовно!

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика