Публікація на сайті

Планети нашої Сонячної системи
Тематика проекту: 
Початкова школа
Тематика проекту: 
Природознавство
Автор проекту: 
Жора Микита, 2 клас
Найменування навчального закладу: 
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя

Моя перша дослідницька робота з астрономії носить теоретичний характер і грунтується на аналізі інформації з різних джерел. Предметом мого дослідження будуть планети Сонячної системи. Метою роботи є розгляд будови Сонячної системи, вивчення її складових.
Завдання дослідження: відповісти на питання "Чи можливе життя людини на інших планетах сонячної Системи?"

Протягом тисячоліть, ще з стародавніх часів людство кидало свої погляди на навколишній світ, прагнуло осягнути його, вирватися за межі горизонту.

Упродовж віків і навіть тисячоліть вчені намагалися з'ясувати минуле, сьогодення і майбутнє Всесвіту, у тому числі і Сонячної системи.

Вирішення проблеми походження Сонячної системи має природне, наукове і філософське значення. Довгий час єдиним джерелом інформації про зірки і Всесвіт було для астрономів видиме світло.

Люди раніше спостерігали за зірками неозброєним оком або за допомогою простого телескопу.

Астрономія перетворилася з середини ХХ століття, коли прогрес фізики і техніки надав їй нові прилади і інструменти, які дозволяють вести спостереження більш якісно та з новими потужними можливостями. Це надало потужний потік астрономічних даних.

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика