Публікація на сайті

Планети нашої Сонячної системи
Тематика проекту: 
Початкова школа
Тематика проекту: 
Природознавство
Автор проекту: 
Жора Микита, 2 клас
Найменування навчального закладу: 
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя

Моя перша дослідницька робота з астрономії носить теоретичний характер і грунтується на аналізі інформації з різних джерел. Предметом мого дослідження будуть планети Сонячної системи. Метою роботи є розгляд будови Сонячної системи, вивчення її складових.
Завдання дослідження: відповісти на питання "Чи можливе життя людини на інших планетах сонячної Системи?"

Протягом тисячоліть, ще з стародавніх часів людство кидало свої погляди на навколишній світ, прагнуло осягнути його, вирватися за межі горизонту.

Упродовж віків і навіть тисячоліть вчені намагалися з'ясувати минуле, сьогодення і майбутнє Всесвіту, у тому числі і Сонячної системи.

Вирішення проблеми походження Сонячної системи має природне, наукове і філософське значення. Довгий час єдиним джерелом інформації про зірки і Всесвіт було для астрономів видиме світло.

Люди раніше спостерігали за зірками неозброєним оком або за допомогою простого телескопу.

Астрономія перетворилася з середини ХХ століття, коли прогрес фізики і техніки надав їй нові прилади і інструменти, які дозволяють вести спостереження більш якісно та з новими потужними можливостями. Це надало потужний потік астрономічних даних.

Поможем вам недорого купить диплом Саратов недорого без предоплаты.

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика