Таблиця множення в мультиках
2.0
Гра Таблиця множення в мультиках - нова версія авторської навчальної комп'ютерної програми з матем...

Навчальні програми:

Програма з математики Математика       Програма з природознавства Природознавство


Таблиця ділення в мультиках 1.0
1.0
Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики д...

Публікація на сайті

Об'яви

Це цікаво!

Зараз на сайті

Сейчас на сайте 0 пользователей и 0 гостей.
Дослідницька робота: 
Проект "Прянощі нашого краю"

Фенхель

Близький родич кропу. Принесено його на Україну з Малої Азії. Це давня пряна рослина з приємним присмаком та анісоподібним солодкуватим ароматом. Усі частини рослини знаходять застосування.


Листя й корені фенхелю кладуть свіжими в салати з капусти, моркви, брукви, а також додають при тушкуванні риби й свинини. Стебла обливають окропом і їдять сирими або кладуть в салати і овочеві гарніри.

Насіння використовують для приготування страв з капусти, риби, свинини (супів та других страв), додають у маринади для овочів і солінь з огірків, капусти, кавунів, динь, яблук, лісових ягід. Соуси з фенхелю пасують до свинини, страв з субпродуктів та холодної риби. Зелень фенхелю консервують на зиму і використовують як свіжу.

Добре поєднується фенхель з петрушкою, кропом, селерою, васильками, естрагоном та багатьма іншими пряними рослинами. Фенхель завдяки своєму складу зменшує запалення і запобігає раковим захворюванням, а також його використовують при артриті, допомагає знизити підвищений рівень холестерину в крові.

Спеції - фенхель

Також фенхель - прекрасне джерело калію, мінералу, що сприяє зниженню підвищеного кров'яного тиску, тобто ще одного фактора ризику для стенокардії або серцевого нападу.

Гірчиця біла


Старовинна культурна рослина. Її насіння використовують для приготування гірчиці столової, кладуть у солоні огірки та інші овочі, додають до різних маринадів, приправляють копчене м'ясо. Молоде листя споживають у салатах. Жирні кислоти є свого роду візитною карткою гірчичного насіння, відповідно і самої гірчиці.

У ній містяться вітаміни В, Е D, А, білок, глікозиди снігрін і синальбін, ферменти, ефірну олію, мікроелементи - цинк, калій, кальцій, натрій, залізо і харчові волокна. Ще наші предки звернули увагу, що гірчиця підвищує апетит, впливає позитивно на обмін речовин і сприяє травленню.

Спеції - гірчиця

Основною якістю гірчиці є її антигрибкова, антимікробна і протизапальна дії. Також вона характеризує антиоксидантну і послаблюючу дію..

Кмин (тмин)


Дворічна рослина родини зонтичних, зустрічається на лісових галявинах, луках та лісових сіножатях, у садках, на вигонах. Широко застосовуються плоди кмину в хлібопеченні, при квашенні, солінні овочів, виготовленні міцних напоїв.

Кмин людина знала ще на зорі цивілізації і вирощує його для своїх потреб з часів неоліту. Суттєву роль відіграє кмин при лікуванні туберкульозу, і насамперед у зв'язку з тим, що кмин активно сприяє якнайшвидшому виведенню розрідженої мокроти безпосередньо з наших дихальних шляхів.

Безліч корисних властивості кмину, полягають в його унікальній можливості в значній мірі зміцнювати імунну систему людини. Так само кмин здатний у рази поліпшувати роботу органів травлення і допомагати людям, що страждають від безсоння.

Спеції - кмин

Готовий допомогти кмин так само і при багатьох респіраторних захворюваннях, і при таких їх ускладненнях як пневмонія, або бронхіт. Також кмин суттєво покращує вироблення грудного молочка у більшості годуючих мам.

Такі властивості кмину притаманні йому завдяки вмісту великої кількості корисних ефірних масел.

Перейти до розділу: 4. Коріандр, Кропива, Грицики

Підтримка сайта

Навчальні програми

1.0
Тест з природознавства "Вгадай тваринку"
Тестуюча комп'ютерна програма з природознавства "Н...
1.0
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"
Навчальний тест з природознавства Назви квітку або...

Навчальні програми

1.0
Навчальна програма "Рух у часі"
Демонстраційна навчальна програма з математики для...
2.0
Навчальна програма з математики Арифметика 2.0
Безкоштовна та проста програма - гра з арифметики...

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Партнери і статистика