Таблиця множення в мультиках
2.0
Гра Таблиця множення в мультиках - нова версія авторської навчальної комп'ютерної програми з матем...

Навчальні програми:

Програма з математики Математика       Програма з природознавства Природознавство


Таблиця ділення в мультиках 1.0
1.0
Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики д...

Публікація на сайті

Об'яви

Це цікаво!

Розділ 2.
Особливості скорочень в on-line спілкуванні

2.1 Інтернет як сфера вербальної комунікації


Історія Інтернету почалася в кінці 1960-го року, так і народження Мережі сталося понад 40 років тому. Перші веб-сайти з'явилися в Англії 1993 році — цей рік є також початком періоду розвитку мережі як засобу масової комунікації.

Вже в 2012 році кількість користувачів Інтернету у всьому світі становило близько 2.4 мільярда користувачів. Серед мов, що використовуються в Інтернеті, англійська мова посідає перше місце.


На початку 90-х років мережеве спілкування набуло поширення через Інтернет, який представляє собою особливу сферу комунікації з унікальними правилами мовної поведінки і рисами мови. Наприклад, спонтанність, підготовленість, анонімність та конфіденційність являються характерними рисами мови Інтернету.

IMHOВикористання абревіатурного способу словотворення сильно пов'язано з впливом англомовного Інтернету Англомовні скорочення часто виступають і в Укрнеті українофікованими варіантами. Наприклад:IMHO (In My Humble Opinion) — ІМХО (На Мою Скромну Думку).

Розвиток комунікації в Інтернеті відкриває нові аспекти людського спілкування, дозволяючи швидко передавати величезні обсяги інформації та використовувати нові засоби спілкування.

Головними характерними рисами комп'ютерного спілкування є електроність як канал спілкування, віртуальність, дистантність, опосередкованість, передача емоції смайликами, і об'єднання різних дискурсів.


У комп'ютерному спілкуванні використовуються такі метатекстові знаки, як курсив, шрифтове і рамочне виділення. В вербальному спілкуванні також діють певні правила поведінки.

Далі, особливими рисами і властивостями мови Інтернету є письмовий характер і змішаність формально письмової, а також концептуально усного спілкування, недоступність більшості невербальних засобів, віддаленість користувачів, змішання монологу, діалогу і полілогу.

Основними ознаками є також анонімність, доступність отримання інформації, глобалізованність і гіпертекстуальність.

Перейти до розділу 2.2. Абревіатури в on-line спілкуванні

Підтримка сайта

Навчальні програми

1.0
Тест з природознавства "Вгадай тваринку"
Тестуюча комп'ютерна програма з природознавства "Н...
1.0
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"
Навчальний тест з природознавства Назви квітку або...

Навчальні програми

1.0
Навчальна програма "Рух у часі"
Демонстраційна навчальна програма з математики для...
2.0
Навчальна програма з математики Арифметика 2.0
Безкоштовна та проста програма - гра з арифметики...

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Партнери і статистика