Таблиця множення в мультиках
2.0
Гра Таблиця множення в мультиках - нова версія авторської навчальної комп'ютерної програми з матем...

Навчальні програми:

Програма з математики Математика       Програма з природознавства Природознавство


Таблиця ділення в мультиках 1.0
1.0
Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики д...

Публікація на сайті

Об'яви

Це цікаво!

Вступ

Людство розвивається завдяки науці. Здається, що відкривати нові горизонти - доля чоловіків. Опрацював додаткову літературу, мережу Інтернет ми впевнилися, що серед вчених більшість представляє саме чоловіки.


Проте резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року 11 лютого було запроваджено щорічне святкування Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці з метою досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки і розширення їх прав і можливостей, а також забезпечення гендерної рівності.

У будь-який період історії неважко відшукати передових і талановитих жінок-вчених, які рухали науку нарівні з чоловіками. Наука – це та галузь, де жінці можна успішно конкурувати з чоловіками. Часто їхні досягнення бувають незаслужено забутими, хоча людство ними й користується.

Для підтвердження цього провели соціальне опитування в школі – Новогродівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №10 ім. Тараса Шевченка, тому що тут можна опитати людей різного віку і різного рівня освіти. Для опитування склали анкету «Відомі люди» (Додаток_1).

Проаналізував отримані дані (Додаток_2), впевнилися, що жіночі сторінки історії, в тому числі й ті, що пов’язані з історією науки, з науковими дослідженнями та досягненнями, залишаються маловідомими.

За даними Інституту статистики ЮНЕСКО, оприлюдненими у 2017 році, лише 28% науковців у світі - жінки. В Україні статистика доволі непогана: 46% жінок-науковців. Талановиті українські дослідниці працюють не лише в Україні, але й за кордоном.
Ви ще вважає, що програмування - не жіноча справа. Це - усього лише стереотип, практика показує, що жінки можуть успішно освоїти програмування.

Перейти до розділу: Ада Августа Байрон Лавлейс

Підтримка сайта

Навчальні програми

1.0
Тест з природознавства "Вгадай тваринку"
Тестуюча комп'ютерна програма з природознавства "Н...
1.0
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"
Навчальний тест з природознавства Назви квітку або...

Навчальні програми

1.0
Навчальна програма "Рух у часі"
Демонстраційна навчальна програма з математики для...
2.0
Навчальна програма з математики Арифметика 2.0
Безкоштовна та проста програма - гра з арифметики...

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Партнери і статистика