Таблиця множення в мультиках
2.0
Гра Таблиця множення в мультиках - нова версія авторської навчальної комп'ютерної програми з матем...

Навчальні програми:

Програма з математики Математика       Програма з природознавства Природознавство


Таблиця ділення в мультиках 1.0
1.0
Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики д...

Публікація на сайті

Об'яви

Це цікаво!

Джин Бартік

Джин Бартік народилася 27 грудня 1924 року, в окрузі Джентрі, штат Міссурі. Вона вчилася в педагогічному училищі, де в якості профілюючої дисципліни вибрала математику та закінчила його в 1945-му.


В цей же рік армії США була потрібна група фахівців-математиків для військових потреб. Науковий керівник Джин прочитав оголошення про набір в армійський проект в Філадельфії і запропонував розглянути її кандидатуру.

Джин отримала направлення в Пенсільванський університет. Там вона перетворилася в «людину-комп'ютер», якій вручну доводилося вести розрахунки балістичної траєкторії руху снаряда.
Коли запрацював перший електронний числовий інтегратор і обчислювач, ЕНІАК, що застосовувався для тих же розрахунків, що вела Джин, жінку-математика вибрали одним з перших «клерків» ЕНІАК.

Джин БартікВона і ще п'ять перших програмісток стали надзвичайно вправні в поводженні з електронним цифровим комп'ютером, але ж ніхто навіть не надав їм ніякої інструкції по роботі з ЕНІАК. Спочатку команду не підпускали до засекреченої машині, і доводилося вчитися програмувати ЕНІАК виключно за допомогою схематичних уявлень.

Про те, як пройшла перша публічна демонстрація ЕНІАК, Бартік говорить наступне: «День, коли був представлений ЕНІАК, став одним з найбільш захоплюючих днів в моєму житті.

Демонстрація була казковою. ЕНІАК обчислював траєкторії швидше, ніж куля закінчувала свій політ. Ми передавали копії розрахунків, як тільки вони були готові. ЕНІАК виявився в 100 разів швидше будь-якої машини, що існувала в той час. З його миготливими лампочками, він також був вражаючою машиною, яка вміє показувати графічно, наскільки швидко насправді проводяться обчислення».

Пізніше Джин стала частиною групи, метою якої стало перетворення ЕНІАК в обчислювальну машину з запам’ятовуючою програмою. По закінченню Другої світової війни Бартік перейшла на роботу до інженерів ЕНІАК, Джона Еккерта і Джона Мокли, допомогла їм у розвитку комп'ютерів BINAC і UNIVAC I.

Основний підсумок її роботи – перша жінка-програміст ЕНІАК.

Перейти до розділу: Френсіс Елізабет Аллен

Підтримка сайта

Навчальні програми

1.0
Тест з природознавства "Вгадай тваринку"
Тестуюча комп'ютерна програма з природознавства "Н...
1.0
Тест з природознавства "Вгадай квіточку"
Навчальний тест з природознавства Назви квітку або...

Навчальні програми

1.0
Навчальна програма "Рух у часі"
Демонстраційна навчальна програма з математики для...
2.0
Навчальна програма з математики Арифметика 2.0
Безкоштовна та проста програма - гра з арифметики...

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Партнери і статистика