Публікація на сайті

Архімед і архімедова сила
Тематика проекту: 
Початкова школа
Тематика проекту: 
Фізика
Автор проекту: 
Філков Артем

У своїй дослідницькій роботі з природознавства на тему "Архімедова сила" я спробую провести досліди з різними предметами в простій, солоній воді і олії. Кожна людина щодня стикається з явищами над фізикою яких навіть не замислюється. Ми повинні мати елементарне уявлення про дію рідини і газу на занурене в них тіло, осмислити практичну значущість дії, корисність знань і умінь.

Мій дослідницький міні-проект з природознавства на тему "Архімедова сила" стане корисним для учнів початкових класів школи у формуванні пізнавального інтересу до предмета "Фізика", який вони будуть вивчати пізніше у загальноосвітній школі.


Даний міні-проект з фізики "Архімедова сила" слугуватиме підвищенню інформованості учнів по цій темі, а також освітленню ролі Архімеда у фізиці.

У представленій дослідницькій роботі з природознавства (фізики) на тему "Архімедова сила" автор проводить аналіз літератури, знайомиться з винаходами Архімеда, а також вчиться проводити досліди і аналізувати отримані результати.

Зміст

Вступ
1. Архімед і його закон.
2. Історія відкриття закону Архімеда.
3. Практичне застосування закону Архімеда у дослідах.
Висновки
Використана література.

Результатом проведенного дослідження буде створення презентації дослідницького проекту "Архімедова сила" за допомогою програмного забезпеченняMicrosoft PowerPoint.

Перейти до роздiлу: Вступ

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика