Публікація на сайті

Версія: 
1.0
Предмет: 
Математика
Навчальна програма "Рух у часі"

Демонстраційна навчальна програма з математики для учнів 4-х, 5-х класів, яка допоможе опанувати і краще зрозуміти тему "Швидкість руху" ("Час руху").
Навчальна комп'ютерна програма, з можливістю демонстрації процесу руху одного або двох об'єктів залежно від параметрів: час, швидкість і шлях.

Програма дуже проста для користування. Учень має можливість маючи два з трьох параметрів (час, швидкість і шлях) автоматично та швидко визначити значення третього параметру, а також вибрати цікаві об'єкти руху, простежити їх рух в одному напрямку та у напрямку один до одного залежно від швидкості, часу і заданої відстані, зрозуміти залежність трьох величин між собою.


Комп'ютерна програма буде корисна для розуміння і розв'язання різних шкільних математичних завдань на час, швидкість і відстань.

Скріншот програми Швидкість руху - літаки
Учні за допомогою наочності, відтворення умови задачі у демонстрації краще розуміють залежність трьох величин: часу, швидкості і пройденого шляху один від одного.

Навчальна програма "Рух у часі" (TimeMove) може з легкістю використовуватись учителем на уроках математики з використанням комп'ютера під час пояснення матеріалу, розбору умови задачі, перевірки обчислень учнів у задачі. Займає малий об'єм місця на диску.
Скріншот програми Швидкість руху - кораблі
Програма дає можливість дітям експериментувати, досліджувати, задаючи різні величини часу, швидкості і шляху. Також обучалка може бути використана для розробки самих текстових умов математичних задач.

Для перегляду теоретичного матеріалу з теми: "Швидкість руху" в меню викликають вікно "Шпаргалка", в якому можна отримати необхідну інформацію за цією темою.

Представлена навчальна комп'ютерна програма написана в середовищі програмування Borland Delphi і є проектною роботою учня 4-А класу загальноосвітньої школи №43 м. Сімферополя Коваленко Микити Евгеновича.
Науковий керівник: учитель інформатики Андрійчук Микола Васильович.
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська.

Скачати: Навчальну програму з математики "Рух у часі" (702)
Розмір: 637 Кb


Логотип програми Рух у часіУвага! Комп'ютерна програма призначена для безкоштовного скачування!
При розміщенні демонстраційної програми або її опису на інших сайтах, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Інші наші навчально-ігрові програми на комп'ютері:


Код посилання на цю сторінку:
<a href="http://obuchonok.com.ua/node/ruh-u-chasi" target="_blank">Навчальна програма з математики "Рух у часі"</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/ruh-u-chasi]Навчальна комп'ютерна програма з математики "Рух у часі"[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться посиланням з друзями:

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика