Публікація на сайті

Версія: 
1.0
Предмет: 
Математика
Таблиця ділення в мультиках 1.0

Таблиця ділення в мультиках - авторська, безкоштовна комп'ютерна навчальна програма з математики для вивчення таблиці ділення двозначних чисел на числа 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 і в розкид з використанням картинок і мелодій з мультфільмів.
Обучалка розрахована на учнів 2-4-х класів і старше.
Гра Таблиця ділення в мультиках схожа на ігровий тренажер, за допомогою якого дитина зможе швидко вивчити, повторити та закріпити таблицю ділення на 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

У комп'ютерній програмі Таблиця ділення учень може вибрати одну з мов інтерфейсу: українську, російську або англійську. На кожному етапі гра Таблиця ділення пропонує дитині 9 прикладів і 9 різних варіантів відповіді.

При правильному виконанні прикладу у грі прихована картинка частково відкривається, а без жодної помилки у всіх прикладах відкриється повністю і буде програно фрагмент мелодії або пісеньки з цього мультфільму.

Однак, за наявності помилки відбувається перехід на повторне проходження етапу, картинка при цьому генерується нова. Фінальний етап Таблиці ділення складається з 25 прикладів та відповідної кількості перемішаних відповідей.


Приклади та зображення фрагментів мультфільмів з відповідними мелодіями виводяться випадковим чином. Правильні відповіді школяра позначаються зеленим кольором, а їх кількість відображається за допомогою активного зеленого стовпчика справа.

Неправильні відповіді позначаються червоним кольором, їх кількість відображається на активному червоному стовпчику ліворуч. Завдання дитини у Таблиці ділення - не допускаючи помилок у відповідях при діленні, пройти усі етапи, відкрити сховані зображення, прослухати музику з улюблених мультиків і прийти до перемоги.

Комп'ютерна програма з математики Таблиця ділення в мультиках містить 27 прихованих картинок і 27 мелодій з мультиплікаційних фільмів.

Скриншоти роботи Таблиці ділення
Дата створення: 14.12.2012
Операційна система: Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8
Мова інтерфейсу: Українська, Російська, Англійська
Автор програми: учитель інформатики Андрійчук Микола Васильович.

Логотип комп'ютерної програми Таблиця ділення в мультикахУвага! Гра-тренажер Таблиця ділення в мультиках призначена для безкоштовного закачування!
При розміщенні навчальної комп'ютерної програми або її опису на іншому сайті, пряме посилання на цю авторську сторінку обов'язкове!

Скачати Таблиця ділення в мультиках 1.0 (2267)
Розмір: 17.71 Мb

Інші наші навчально-ігрові комп'ютерні програми:


Код посилання на дану сторінку:
<a href="http://obuchonok.com.ua/tablica-dilennya" target="_blank">Таблиця ділення в мультиках</a>
Код банера на сайт з Таблицею ділення:
Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти дітей<a href="http://obuchonok.com.ua/"target="_blank">
<img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua3.gif" width="88" height="31" title="Дослідницькі роботи і творчі проекти" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>

Код посилання на форум: [URL=http://obuchonok.com.ua/tablica-mnojennya]Таблиця ділення в мультиках[/URL]
Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться посиланням з друзями:

Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика