Публікація на сайті

Творчі проекти з трудового навчання

У цю категорію входять готові міні-проекти та творчі проекти з трудового навчання учнів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класів в яких хлопці і дівчата використовують сучасні технології і описують методи в'язання гачком і спицями, технологію приготування страв і створення буклетів. Навчальні проекти з трудового навчання містять опис підготовчого процесу та технологічної послідовності виготовлення виробів з дерева (деровини), тканини, картону чи металу. Популярні проекти на виготовлення прихваток і подушок.

Творчі дослідницькі роботи з трудового навчання включають в себе готові проекти хлопчиків і дівчаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 і 9 класів школи, виражені у викладі інформації щодо виготовлення своїми руками виробу з дерева або проектування будинків, а також поетапного опису в проекті процесу в'язання гачком або пошиття спідниці, фартуха чи нічної сорочки, приготування святкового сімейного обіду або сніданку, виготовлення кухонної дошки, іграшки, підставки або шпаківні.

український оберіг - лялька-мотанка
Автор проекту: Мельник Максим Віталійович

Дана дослідницька робота з трудового навчання "Лялька-мотанка - оберіг українського народу", яку провів учень 4 класу, була створена з метою вивчення історії створення оберегів, дослідження традицій віготовлення народної ляльки, ролі ляльки у житті людини та її обрядове значення. класифікації ароматів і дослідження нот духів.


4668db27925fd4901c1ff901226804a6.jpg
Автор проекту: Васютин Аліна

У даному дослідницькому проекті з історії України "Лялька мотанка як український оберіг" вивчається історія ляльок-мотанок, як найдавнішнього оберігу українського народу, який могла створити кожна жінка, для того щоб оберегти свою родину від недоброї сили.


kosmetichka_1.jpg
Автор проекту: Кислощук І.В.

Творчий проект з трудового навчання на тему "Рукоділля. Косметичка" присвячений виготовленню невеликої, але практичної жіночої сумки для зберігання косметики та інших дрібниць. Виріб створений у техніці ручного пошиву. Таким чином, виготовлення косметички не стане складним завданням для учениць на уроках трудового навчання.


святкова листівка
Автор проекту: Пимоненко Ірина

У представленому творчому проекті з трудового навчання на тему "Виготовлення святкової листівки" автор розробляє ідею, а також власноруч створює святкову листівку для привітання. У проекті з прикладного мистецтва про святкову листівку учениця проводить власні розроблення щодо дизайну листівки та матеріалів, з яких вона має бути виготовлена.


підставка під гарячий посуд
Автор проекту: Клевець Ярослав

У представленому творчому проекті з трудового навчання на тему "Підставка під гарячий посуд" автор розробляє ідею, а також власноруч створює дерев'яну підставку під гарячий посуд. У проекті з трудового навчання про художнє випилювання з дереву учень проводить власні розрахунки щодо витрат на самостійне вигтовлення предметів побуту.


Yangol.jpg
Автор проекту: Олекса Ірина

Представлений творчий проект з трудового навчання "Різдвяний янгол" учениця 9 класу присвятила виготовленню текстильної іграшки - прикраси для інтер'єру. Янгол стане оригінальним подарунком на Різдво, чудово пасуватиме святковій оселі, надасть свою неповторну атмосферу затишку та тепла.


Це цікаво!

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="http://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="http://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Статистика