Публікація на сайті

Проекти і дослідницькі роботи з музичного мистецтва

Пропонуємо переглянути творчі міні-проекти і дослідницькі проекти з музики учнів 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 і 8 класів з проведених досліджень в області музичного мистецтва про вплив музики на організм людини і рослин, про математичні явища в музиці, про класичну та сучасну музику, написані готові навчальні роботи про музику в театрі і кіно, літературі і рекламі, в мистецтві і житті людини.

Готові навчальні і науково - дослідницькі роботи з музики занурюють дітей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 чи 8 класу у світ музичного мистецтва, знайомлять з народною, академічною та естрадною музикою, визначають вплив музики на людину і взаємозв'язок музики з літературою, театром і кіно. У творчих проектах з музики розглядаються ноти, біографія та творча спадщина великих українських композиторів і видатних зарубіжних виконавців, вивчаються різні музичні інструменти.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика