Оголошення

Захист природи

| nikolay
Захист природи
Тематика:
Автор роботи:
Емінова Ельмаз, 4 клас
Навчальний заклад:
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя
Клас:
4

Представлений міні-проект з екології на тему "Захист природи" учениця початкової школи присвятила дослідженню екологічної проблеми, яка є однією з найбільш важливих проблем сучасного людства. У дослідницькій роботі з екології "Захист природи" я планую дослідити екологічну ситуацію у світі, з'ясувати фактори, які впливають на забруднення довкілля.

Докладніше про проект:

У дослідницькому міні-проекті з екології на тему "Захист природи" учениця початкових класів школи вивчає екологічні проблеми, пов'язані з лісовими пожежами, забрудненням морів і річок, землі та повітря. У процесі роботи над дослідницької роботою "Захист природи" дивуєшся тому великому збитку, що заподіюється людиною природі.

Зміст

Вступ
1. Збиток, що заподіюється людиною природі.
2. Лісові пожежі. Забруднення морів і річок.
3. Вимирання тварин. Червона книга.
4. Забруднення землі і повітря.
Висновки.
Література.

Вступ

Людиною споруджуються заводи, проводяться нафто- і газопроводи. Це усе технічний прогрес. З цієї ж причини забруднюються водойми, гинуть ліси, руйнується жива природа.

Ми завжди твердили, що людина - це господар природи. І ось тепер господар залишає після себе безживні, безплідні простори.

Я вважаю, що екологічна проблема одне з найбільш важливих завдань людства і нам потрібно обов'язково знати екологічну ситуацію кожної річки, ставка, ліса, ділянки землі, аналізувати та визначати причину забруднення.

Також, після визначення причини або джерела забруднення, нам необхідно терміново інформувати громадськість та відповідні служби.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика