Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...
Дослідницька робота: 
Захист природи
Екологічна організація "Грінпіс"

Тільки людина здатна зробити все для того, щоб природа не вмирала. На світі є люди - екологи, які вивчають і захищають ліси, моря, гори, тваринний і рослинний світ.

Наука про довкілля і процеси, що відбуваються в ній, називається Екологія. І тому я поважаю цих людей. І намагатимуся робити те, що в моїх силах, щоб люди не руйнували, а оберігали природу. Наприклад, стежити за чистотою у своєму домі, класі, школі і навколо них, лікувати тварин.

Зараз, коли існують випадки аварій на атомних електростанціях, коли бензин тече по морях і річках, коли зникають з лиця землі цілі лісові масиви, людина просто зобов'язана замислитися над тим, що ж залишиться на планеті? Чи зможуть наші нащадки піти в ліс, щоб назбирати ягід і грибів, чи зможуть вдень викупатися в річці?


Напевно, тому, сьогодні створюються "зелені" суспільства, які займаються охороною довкілля. Зараз у світі налічується велика кількість екологічних організацій, що борються за порятунок довкілля.

Але найбільш численна з них - "GREENPEACE". Членами цієї організації є не лише пересічні люди, але і також багато знаменитостей. Ці люди вносять посильний внесок в загальну справу. Також вони не просто розкидаються словами і гаслами, а беруть активну участь по захисту природи.

Наведу два приклади з їх діяльності:
1) Активісти радикальної екологічної організації "Грінпіс" оточили у Берінговому морі, недалеко від узбережжя Аляски риболовецький траулер - фабрику "Оушен Ровер".

Екологи вважають, що надмірний вилов сайди в цьому районі моря розхитує екологічну систему північної частини Тихого океану. Цей демарш "Грінпіс" приурочений до дебатів в американському Сенаті з питань рибного промислу.

2) Радикали з "Грінпіс" пікетували державні установи низки країн Європи, протестуючи проти завезення на континент американської сої, вирощеної методом генної інженерії. За словами "зелених", вживання такої сої шкідливе як для людини, так і для тварин. Генетично змінені продукти, вважають вони, - шлях до генетичного забруднення довкілля.

Екологія природи

Я вважаю, що екологічна проблема одне з найбільш важливих завдань людства. Від вирішення цієї проблеми залежить майбутнє усієї планети. І вже зараз усі люди повинні це розуміти і брати активну участь у боротьбі за збереження природи.

Нехай їх вклад не такий вже і значний, але як мовиться: "Зі світу по нитці - голому сорочка".

Статистика