Оголошення

Лісові пожежі. Забруднення морів і річок

Дослідницька робота
Лісові пожежі. Забруднення морів і річок

Лісові пожежі

Коли люди йдуть разом в лісовий похід, зазвичай розводять вогнище і, іноді, забувають загасити його, в результаті відбуваються лісові пожежі.

Від цього велика частина лісу може згоріти, а лісові тварини можуть загинути або мігрувати, що принесе немало бід.

Із-за неуважності люди завдають шкоди не лише тваринам, але і собі.

Тому, коли ви ходите в походи, будьте уважні, стежте за тим, щоб вогнище було добре загашене і тоді не буде проблем.

Моря і річки

Є багато забруднених річок, озер, морів.
Нафтова пляма на морі

Так, наприклад, учені вважають, що Середземне море є найбруднішим у світі. Ця думка міжнародної організації Greenpeace, що проводила моніторинг спільно з іспанським Інститутом дослідження світового океану.

Води Середземного моря особливо забруднені в районі великих портів розвинених країн, таких, як Франція, Італія, Іспанія. Щороку в морі випадково або умисне зливається близько 400 тис. тонн небезпечних нафтопродуктів і промислових стоків.

А на кожен квадратний кілометр морського дна перепадає близько 2000 предметів, які є відходами діяльності людини.

Тому я думаю, що треба усім бути дуже уважними і не виливати шкідливі речовини, відходи і сміття в море, тому що від цього забруднюється світовий океан, гинуть морські мешканці, порушується екологічна система.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика