Публікація на сайті

Дослідницька робота: 
Захист природи

Люди полюють на тварин, і їх кількість стала різко падати. Щоб зупинити знищення тварин і рослин, зберегти їх види, в 1948 році був організований Міжнародний союз охорони природи.


Ця організація узяла під свою опіку рідкісні види тварин і рослин. У різних країнах були відкриті заповідники і національні парки.

Червона книга

Червона книга з'явилася в 1966 році. Відтоді усі країни світу складають свої Червоні книги і вписують вимираючі види тварин і рослин.

Я хочу трохи розповісти про деяких тварин, які занесені в Червону книгу. Наприклад, Тилацин - сумчастий тигр Тасманії і Зебра Квагга.

Тилацин і зебра Квагга

Тилацин дуже нагадував собаку з довгим хвостом і смугами на спині. Тилацин або сумчастий тигр Тасманії вимер, коли в його ареал вторглися переселенці. Є свідчення, що Тилацин був настільки не готовий до зустрічі з людьми, що міг померти не лише від отриманих ран, але і від отриманого шоку.


Заради міцної, красивої шкури, люди винищили усе поголів'я зебри Квагги. М'ясо вимерлої тварини просто викидалося, оскільки не було об'єктом полювання.

У Голландському зоопарку в Амстердамі останній екземпляр цієї тварини помер 12 серпня 1883 року.

Китайський річковий дельфін Байцзи

Байцзи - Китайський річковий дельфін

На Китайського річкового дельфіна Байцзи, який мешкав в річці Янцзи, люди не полювали, але побічно були причетні до його вимирання. Води річки були переповнені торговими і вантажними судами, які просто напросто забруднили річку.

У 2006 році спеціальна експедиція підтвердила той факт, що Байцзи більше не існує на землі як вид.


Золота жаба

Золота жаба

Сам вид Золотої жаби був знайдений в 1966 році. Мешкала в Монтеверде на Коста-Ріці.

Довгий час там зберігалася ідеальна температура і вологість для життя цієї істоти, але діяльність людини порушили звичні параметри довкілля, що привело до вимирання цього виду жаби. Останню Золоту жабу спостерігали в 1989 році.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика