Оголошення

Навіщо потрібен спорт людині

Навіщо потрібен спорт

Спорт - це те, що приносить радість і задоволення. Також, спорт - це спосіб самовираження, спосіб досягти певних вершин і цілей! Я полюбляю займатися спортом.

Я завжди йду на тренування з радістю і бажанням! Для мене - це місце, де я можу відволіктися від абсолютно усіх справ, клопоту, проблем і турбот!

Усі проблеми залишаються за тренувальним залом! Більше того, знаєте, я помітив - приходячи на тренування з поганим настроєм, я ніколи не виходжу із зали без посмішки на обличчі, з класним настроєм і масою позитивних емоцій!!!

Я помітив також, що спортивне тренування дуже хороший спосіб позбавлення від стресу! Ви запитаєте мене: "А як же втома, як фізичне стомлення?". Я вам з радістю відповім - це того коштує!!!

А знаєте, науково доведено - людина, яка займається спортом, розвивається не лише фізично, але і розумово! Зверніть увагу - саме серед спортсменів безліч відмінників, медалістів, призерів і переможців шкільних, районних, міських, обласних і навіть міжнародних олімпіад, багато медалістів!

Можливо, це пов'язано з тим, що усі спортсмени набагато більше організовані, зібрані і дисципліновані. Спортсмени більше виховані, ніж звичайні люди, у них безумовно присутнє культурне виховання.

Сергій Бубка спортсмен-легкоатлетЗверніть увагу: велика частина спортсменів є шанованими людьми і відповідно тими, хто поважає інших! Такою людиною є Сергій Бубка - легендарний спортсмен-легкоатлет (стрибки у висоту з жердиною).

У 1983 році став заслуженим майстром спорту. З 1983 по 1997 рр. шість разів завойовував звання чемпіона світу. Упродовж спортивної кар'єри встановив 35 світових рекордів. У 1984-му встановив свій перший рекорд світу на змаганнях у Братиславі, узявши висоту 5 м 85 см.

Першим в історії легкої атлетики здолав висоту 6 м (13 липня 1985-го у Парижі).
Включений в Книгу рекордів Гіннесу за найбільшу кількість світових досягнень в легкоатлетичному спорті.

Тричі визнавався кращим спортсменом світу. З червня 2005 року є президентом Національного олімпійського комітету (НОК).

Перейти до роздiлу: 2. Спорт лікує

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика