Оголошення

Мій спорт Кіокушинкай-карате

Кіокушинкай-карате

Карате для дітей передусім є відмінною системою психофізичної підготовки і направляють в потрібне русло дитячу енергію, що б'є через край: вони займаються гімнастикою, розтяжкою, розвивають пам'ять і уважність, вчаться беззаперечному підпорядкуванню і дисципліні, долають власну лінь і амбіції, адаптуються до різновікового колективу.

Хлопці захищені від впливу вулиці, неробства, менше часу проводять за комп'ютером і більше спілкуються з однолітками. В результаті діти можуть постояти за себе, стають сильніше, упевненіше в собі, підвищується дисципліна, лояльно відносяться при цьому до слабких і переможених.

У дітей зміцнюється імунна система, пропадає погана осанка, прищеплюється правильний спосіб життя і вони стають міцнішими і витривалішими. Карате, як вид бойового мистецтва, прийшов з Японії. Існує декілька шкіл карате, проте у всіх напрямках основа - різкі удари, техніка кидків.

Я вибрав для себе Кіокушинкай-карате. Уся техніка карате грунтується на концентрації енергії, що надає удару потужність. Програма навчання карате складається з трьох обов'язкових розділів: кихон, ката і куміте.

Форма тренування в карате КіхонОсновним методом вивчення техніки карате і формування необхідних рухових навичок є кихон (ки - енергія, хон - основа).

Кихон (Кіхон) - це спеціальна форма тренування для вивчення і відробітку техніки без реального партнера. За допомогою кихон техніка вивчається спочатку на місці, потім з різними видами переміщень, в різних стойках і комбінаціях, по різних напрямах і траєкторіях руху.

Ката - це такі комбінації прийомів (в основному - ударів і блоків в пересуванні), при яких учень виконує кожну дію так, немов воно повинне уразити уявного ним супротивника. Ката - це один з найдієвіших способів відробітку прийомів.

Ката учать правильним стойкам і пересуванням, учать правильно сприймати наміри і дії суперника і, нарешті, ката дисциплінують. У карате ката вивчаються з білого до чорного пояса і є обов'язковим елементом складання іспиту, починаючи з білого пояса.

Прийоми КатаКуміте - це спортивне єдиноборство за правилами, яке проводиться під строгим контролем Сенсея. У карате куміте проводиться щотижня, в повній екіпіровці (захисний шолом, жилет, накладки на гомілку, раковина для чоловіків, закриті рукавички).

Наявність захисту дозволяє завдавати суперникові ударів в повний контакт, не зупиняючи їх за декілька сантиметрів до супротивника, уникаючи легких, неефективних ударів. Мета куміте в карате - перемогти.

Тренування Кіокушинкай гармонійно розвивають людину, роблять її сильною, спритною, витривалою і сміливою, зміцнюють дух і волю, знижують рівень агресивності у дітей і підлітків. Карате окрім міцного здоров'я дає надійні навички самооборони. Після досягнення віку зрілості карате допомагає молодим людям в період служби в армії, при роботі в органах міліції, в охоронних структурах.

Висновки

Провівши дослідницьку роботу (проєкт) на тему "Спорт у нашому житті", я зробив для себе багато висновків. Спорт люблять усі. Але люблять його по-різному. Хтось полюбляє спостерігати за ним по телевізору, сидячи у своєму кріслі. Інші ходять вболівати на стадіон або в спортивний зал, переживаючи за спортсменів. Але це не вихід. Спортом повинні займатися усі.

Моє заняття каратеСтавте перед собою такі завдання: зміцнити своє здоров'я, стати сильним і спритним. Спорт повинен стати супутником кожної людини упродовж усього життя - тільки тоді він зможе принести відчутну користь.

Повернутися до змісту:
проєкта "Спорт у нашому житті"

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика