Оголошення

Прихована загроза соціальних мереж

Прихована загроза соціальних мереж

Сьогодні школярі не розуміють, що інформація, розміщена ними в соціальних мережах, може бути знайдена і використана кимось з поганими цілями.

Інформацію про учасників соціальних мереж можуть знайти їх учителі, батьки, діти, колишні або справжні друзі, збирачі боргів, злочинці, правоохоронні органи та інші зацікавлені особи.


Таким чином, соціальні мережі можуть приховувати у собі загрозу суспільству та небезпеку людям.

Збирачі боргів іноді використовують соціальні мережі, щоб знайти тих, хто нелегально працює, хто повинен гроші або отримати відомості про їх майно. Також дуже багато в соціальних мережах різних аферистів, які для своєї наживи використовують подану інформацію.

Наприклад, вказівка місця народження, дати народження, розміщення фотографій може допомогти їм упізнати все про людину і його життя.

Потрібно пам'ятати і про вплив монітора комп'ютера на зір людини. Існує стомлюваність очей під час виконання різної роботи, в якій бере участь зір. Особливо це видно, коли потрібно розглядати щось на близькій відстані.

Очі дуже чутливі при роботі на комп'ютері, особливо, якщо людина сидить перед монітором довгий час. А сучасні школярі хочуть сидіти за комп'ютером по 3 - 6 годин на день.
Ось деякі ознаки "комп'ютерної" хвороби:

  • Сухість, зуд, почуття піску в очах;
  • Підвищена чутливість до світла;
  • Головний біль, біль в шиї, спині;
  • Часта дратівливість, депресія, поганий сон, часті сварки з друзями і близькими.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика