Оголошення

Чи можливе життя людини на планетах Сонячної системи?

| nikolay
Життя людини на планетах Сонячної системи
Тематика:
Автор роботи:
Жора Микита
Навчальний заклад:
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя
Клас:
2

Моя перша науково-дослідницька робота у 2 класі на тему "Чи можливе життя людини на планетах Сонячної системи?" з предмету "Я досліджую світ" (природознавство) носить теоретичний характер і грунтується на аналізі інформації з різних джерел. Предметом мого дослідження будуть планети Сонячної системи.

Дослідницька робота у 2 (3) класі над індивідуальним проєктом з "Я досліджую світ" про можливість життя людини на планетах Сонячної системи містить цікаву інформацію про будову і планети нашої Сонячної системи. В проєктній роботі розглядається кожна планета Сонячної системи, а також пояс астероїдів.

Докладніше про роботу:

У рамках дослідницького міні-проекту про можливість життя на планетах Сонячної системи учень 2 класу в рамках предмету "Я досліджую світ" (природознавство) вивчає умови, необхідні для життя людини на планетах, інформацію про такі планети, як Меркурій, Венера і Земля, Марс, Юпітер і Сатурн, Уран, Нептун і Плутон, а також головний пояс астероїдів і пояс Койпера.

Зміст

 1. Будова і планети Сонячної системи.
 2. Умови, необхідні для життя людини на планетах.
 3. Планета Сонячної системи Меркурій.
 4. Планета Сонячної системи Венера.
 5. Планета Сонячної системи Земля.
 6. Планета Сонячної системи Марс.
 7. Планети Сонячної системи Юпітер і Сатурн.
 8. Планети Сонячної системи Уран і Нептун.
 9. Карликові планети і Плутон.
 10. Головний пояс астероїдів.
 11. Пояс Койпера.
 12. Висновки. Існування життя на інших планетах.
 13. Використана література про Сонячну систему.

Вступ

Метою проєкту є розгляд будови Сонячної системи, вивчення її складових.

Завдання дослідження: відповісти на питання "Чи можливе життя людини на інших планетах сонячної Системи?"

Протягом тисячоліть, ще з стародавніх часів людство кидало свої погляди на навколишній світ, прагнуло осягнути його, вирватися за межі горизонту. Упродовж віків і навіть тисячоліть вчені намагалися з'ясувати минуле, сьогодення і майбутнє Всесвіту, у тому числі і Сонячної системи.

Вирішення проблеми походження Сонячної системи має природне, наукове і філософське значення. Довгий час єдиним джерелом інформації про зірки і Всесвіт було для астрономів видиме світло. Люди раніше спостерігали за зірками неозброєним оком або за допомогою простого телескопу.

Астрономія перетворилася з середини ХХ століття, коли прогрес фізики і техніки надав їй нові прилади і інструменти, які дозволяють вести спостереження більш якісно та з новими потужними можливостями. Це надало потужний потік астрономічних даних.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика