Оголошення

Планета Сонячної системи Меркурій

Планета Сонячної системи Меркурій

Планета Меркурій

Планета сонячної системи Меркурій - це найближча до Сонця планета, тому Сонце на Меркурій світить та гріє його у 7 разів сильніше, ніж Землю.

На денній стороні Меркурія дуже жарко, там вічне пекло. Виміри показують, що температура там піднімається до 400°С. Зате на нічній стороні завжди лютий мороз, температура там наближується до - 200°С.

Отже, планета Меркурій ― це царство пустель. Одна його половинка - дуже гаряча кам'яна пустеля, інша половинка ― крижана пустеля, напевно вкрита замерзлими газами. Супутників у Меркурія немає зовсім.

Меркурій - найближча до Сонця планета Сонячної системи. У планети щільне металеве ядро, поверх ядра розташовується оболонка, як у Землі мантія і кора.

На планеті Меркурій є також магнітне поле, воно складає 0,5 т земного. Однак, оскільки діаметри планет різні, то на Меркурії і на Землі магнітні поля приблизно рівні. Сила тяжіння планети складає 0,38т земної величини, тому астронавт на Землі з вагою рівною 70 кг буде важити на Меркурії 26,5 кг.

Атмосфера на планеті Меркурій практично відсутня, води теж немає.
Температура на планеті днем коливається від 380°С до 430°С, ніччю - до 180°С. При такій великій температурі, відсутності атмосфери і води життя на планеті Меркурій неможливе.

Перейти до п.5 Планета Венера

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика