Оголошення

Планета Сонячної системи Земля

Планета Сонячної системи Земля

Планета Земля

Третя від Сонця планета - наш дім планета Земля. Вона є п'ятою за розміром серед усіх планет Сонячної системи. Земля також найбільша по діаметру, масі і щільності серед планет земної групи. Саме на цій планеті були створені найбільш сприятливі умови для зародження в Сонячній системі життя.

Наукові дані вказують на те, що планета Сонячної системи Земля утворилася з сонячної туманності близько 4,54 мільярдів років назад і незабаром після цього придбала свій природний супутник - місяць.

У складі Землі переважають елементи:

  • залізо - 34,6%;
  • кисень - 29,5%;
  • кремній - 15,2%;
  • магній - 12,7%.

70,8% - поверхні планети Земля займає Світовий океан.

Наша планета є єдиною відомою людству планетою у Всесвіті, населеною живими істотами. Земля, як і інші планети земної групи, має внутрішню будову у формі шару. Вона складається з кори, мантії і металевого ядра. Магнітне поле планети забезпечує захист від сонячної радіації і відповідно існування життя на Землі.

Сила тяжіння планети Сонячної системи Земля забезпечує знаходження живих організмів на Землі. Ми пересуваємося на поверхні, літаємо навколо Землі на літаках, геликоптерах, повітряних кулях і так далі. Завдяки силі тяжіння, нас оточують нерухомі предмети.

Атмосферне повітря на Землі складається з азоту - 78%, кисню - 21%, вуглекислого газу менш 1%. Таке співвідношення є нормою для забезпечення життя на планеті.
Вода складає 3/4 всієї поверхні планети та займає важливу роль в житті будь-якого живої істоти.

Температура на планеті Земля коливається від - 90°С до 58°С. Відповідно такі такі низькі та високі теператури зафіксовані в Антарктиді і в пустелі Сахара, але середня температура сприятлива для життя людини та живих організмів і складає приблизно 17°С.

Отже, на планеті Сонячної системи Земля створені ідеальні умови для життя всіляких живих оранізмів і людства.

Перейти до п.7 Планета Марс

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика