Оголошення

Умови, необхідні для життя людини на планетах

У Сонячній системі 8 планет, і чомусь тільки на планеті Земля існує життя. Я вирішив дослідити в своїй роботі, чи можливе життя людини на інших планетах Сонячної системи? Для цього визначимо умови, які необхідні для виникнення життя і існування людини на планеті.

Тверда поверхня планети

Поверхня планети з твердих матеріалів - перша умова, при якій людина зможе знаходитись на планеті, пересуватись по ній, створювати необхідні для свого життя споруди, будинки і так далі.

За цією умовою ми відберемо ті планети, які мають тверду форму. Отже, це планети, що відносяться до планет земної групи: Меркурій, Венера, Земля, Марс. Інші планети Юпітер, Сатурн, Уран і Нептун - газові гіганти, які складаються в основному з водню і гелію і не мають твердої поверхні.

Наявність придатної атмосфери на планеті

Атмосфера є газоподібною оболонкою, що обертається разом з планетою як єдине ціле. Вона служить надійним захистом від шкідливих космічних радіоактивних випромінювань, визначає клімат цієї місцевості і планети в цілому. Атмосферне повітря - це джерело дихання людини, тварин і розвитку рослинності.

Наявність води на планеті

Вода грає надзвичайно важливу роль в житті кожної людини, мікроорганізму, тварини і рослинного світу, природи в цілому. Вода доставляє в клітини організму поживні речовини, вітаміни, мінеральні солі і відносить відходи життєдіяльності. Вода бере участь у процесі терморегуляції і в процесі дихання (повітря не повинно бути сухим). Для стабільної роботи усіх систем та органів, людині потрібно мінімум 1,5 літра води на день.

Наявність сили тяжіння на планеті

Силу, з якою тіло притягується до Землі, називають тою самою силою тяжіння.
Сила тяжіння планети діє на усі без винятку тіла. Завдяки цій силі, ми рухаємося на поверхні Землі, предмети не відлітають від нас вгору, навколо Землі утримується атмосфера. Якщо підкинути вгору будь-який предмет, він обов'язково впаде на землю.

Існування магнітного поля планети

Магнітне поле планети служить захистом від сонячної радіації, від надмірної кількості тепла і світла.

Температура повітря на планеті

Температура повітря на планеті - одна з найважливіших характеристик погоди і клімату, вона значно впливає на людину, тварин, мікроорганізми, рослини. Для людини зниження температури тіла нижче 25°С або її збільшення вище 43°С, як правило, смертельно.

Отже, визначивши основні умови для життя людини на планеті, перейдемо до розгляду безпосередньо самих планет Сонячної системи.

Перейти до п.4 Планета Меркурій

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика