Публікація на сайті

Інша інопланетна форма життя

Отже, я дійшов висновку, що життя людини на інших планетах Сонячної системи не існує!

Грунтуючись на отриманих результатах дослідження, ми бачимо, що планети земної групи Меркурій, Венера і Марс не придатні для життя, хоч їх умови і схожі на земні умови, а газові планети і зовсім не мають твердої оболонки.

Земля є єдиною планетою, що обертається навколо Сонця, на якій, як ми знаємо, існує життя.

Відстань від Сонця до Землі 150 млн. кілометрів, завдяки цьому на нашій планеті не так жарко, як на Меркурії чи Венері, і не так холодно, як на Юпітері чи Сатурні.


Атмосфера Землі не має отруйних газів, таких як гелій і метан, а навпаки багата киснем, який робить можливим існування життя на планеті Земля.

Астрономи і вчені продовжують спроби дослідження планет нашої Сонячної системи. Можливо колись результати досліджень спростують існуючу картину світу, можливо буде знайдена нова, зовсім інша та унікальна інопланетна форма життя.

Окрім цього, учені досліджують і планети за межами нашої Сонячної системи. Можливо, одного разу на просторах Всесвіту нам вдасться виявити планету, подібну до Землі, і ми познайомимось та поспілкуємося з істотами зовсім іншої цивілізації.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика