Публікація на сайті

Шкодиди здоров'ю - це палити
Тематика проекту: 
Основи здоров'я
Автор проекту: 
Махньов Данило, учень 4-В класа
Клас: 
4

В запропонованому дослідницькому міні-проекті на тему "Палити - здоров'ю шкодити" учень початкової школи з'ясовує історію тютюнопаління в Європі і на Україні, вивчає склад тютюнового диму, в якому виявлено більше трьох тисяч токсичних, дуже небезпечних для здоров'я людини речовин. В роботі вивчається проблема паління, його шкода, захворювання людей які палять та способи боротьби з палінням.

Докладніше про проект:


В процесі роботи над дослідницьким проектом (роботою) "Палити - здоров'ю шкодити" в початкових класах школи автор зібрав інформацію про згубну дію тютюнопаління на здоров'я людини і тривалість її життя, а також створив презентацію на тему "Згубна дія тютюну".

У рамках дослідницької роботи про шкоду паління буде проведено анонімне соціологічне опитування про тютюнопаління серед учнів 4, 9, 11 класів школи.

Зміст

Вступ
1. Проблема тютюнокуріння.
2. Шкода паління.
3. Захворювання курців.
4. Про шкоду паління для школярів і підлітків.
5. Тютюнокуріння серед учнів.
6. Боротьба з палінням.
Висновок.
Перелік літератури.

Вступ

У ході дослідницького міні-проекта "Палити - здоров'ю шкодити" проведено опитування учнів 4 та 11 класів школи у кількості 92 респондентів з метою з'ясувати, як вони відносяться до шкідливої звички паління.

Дана дослідницька робота має за мету притягнути громадськість для вироблення спільних ефективних способів вирішення цієї проблеми. Проблема "хвороб поведінки", або шкідливих звичок була, є і залишається актуальною для молодого покоління.

Перейти до роздiлу: Вступ (продовження)

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика