Оголошення

Чому дощові черв'яки вилазять на поверхню після дощу

Дощові черв'яки вилазять після дощу

Існує декілька версій відповідей на це питання:

1 причина

Першою можливою причиною, чому земляні черв'яки виповзають після дощу - це зміна температури грунту, яке вони відчувають, коли падає дощ. Більшість дощових черв'яків живуть глибоко під землею завдяки теплій температурі під шарами грунту.

2 причина

Другою можливою причиною, чому дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це завдяки зміні рівню рН грунту. Інші експерти також вважають, що деякі види грунту під час дощу схильні отримувати більш високу концентрацію кадмію.

3 причина

Третьою вірогідною відповіддю на питання, чому дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це непостійність в природі. Можливо, є деякі черв'яки, які не можуть занурюватися у воду на довгий час.

4 причина

Четвертою причиною, чому дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це той факт, що деяким черв'якам треба мало повітря. Вода насичує поверхню землі великою кількістю кисню.

5 причина

П'ятою причиною, по якій дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це завдяки їх природній поведінці. Можливо, вони виповзають назовні після дощу тому, що більшість з них роблять саме так, а не тому, що їм треба більше або менше кисню.

Ще однією можливою причиною, по якій дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це тому, що вони люблять вологу. Черв'якам подобається підніматися на поверхню, щоб насолодитися вологою на землі.

І все-таки найправдоподібніша версія звучить так:
Дощовий черв'як дихає усією поверхнею тіла, яке покрите слизовою, вологою шкірою. У воді розчинено занадто мало повітря, і тому дощовий черв'як там задихається. Тому в дощову погоду черв'якам набагато легше дихати на поверхні землі.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика