Публікація на сайті

Дослідницька робота: 
Міні-проект на тему Дощовий черв'як
Черв'як після дощу

Існує декілька версій відповідей на це питання:

Першою можливою причиною, чому земляні черв'яки виповзають після дощу - ця зміна температури грунту, яке вони відчувають, коли падає дощ.
Більшість дощових черв'яків живуть глибоко під землею завдяки теплій температурі під шарами грунту.

Другою можливою причиною, чому дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це завдяки зміні рівню рН грунту.

Інші експерти також вважають, що деякі види грунту під час дощу схильні отримувати більш високу концентрацію кадмію.


Третьою вірогідною відповіддю на питання, чому дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це непостійність в природі. Можливо, є деякі черв'яки, які не можуть занурюватися у воду на довгий час.

Четвертою причиною, чому дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це той факт, що деяким черв'якам треба мало повітря. Вода насичує поверхню землі великою кількістю кисню.

П'ятою причиною, по якій дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це завдяки їх природній поведінці. Можливо, вони виповзають назовні після дощу тому, що більшість з них роблять саме так, а не тому, що їм треба більше або менше кисню.

Ще однією можливою причиною, по якій дощові черв'яки виповзають назовні після дощу - це тому, що вони люблять вологу. Черв'якам подобається підніматися на поверхню, щоб насолодитися вологою на землі.

І все-таки найправдоподібніша версія звучить так:
Дощовий черв'як дихає усією поверхнею тіла, яке покрите слизовою, вологою шкірою. У воді розчинено занадто мало повітря, і тому дощовий черв'як там задихається. Тому в дощову погоду черв'якам набагато легше дихати на поверхні землі.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика