Оголошення

Проєкт на тему "Професія дощового черв'яка"

| nikolay
дощовий черв'як
Автор роботи:
Муха Максим, 3 клас, Верх - Чуманська школа
Керівник:
Машкіна О.М.
Клас:
3

В ході представленої дослідницької роботи з природознавства на тему "Професія дощового черв'яка" учень 3 класу початкової школи вивчає літературу за темою, уточнює своє уявлення про дощового черв'яка, його пристосованості до життя під землею.

Докладніше про проєкт:

У дослідницькому проєкті з природознавства на тему "Професія дощового черв'яка" автор стежить за життям черв'яків на поверхні, вчиться створювати умови для життя дощових черв'яків. Учень у міні-проєкті про дощового черв'яка з другою назвою "Житель підземелля - дощовий черв'як" намагається визначити роль і значення дощового черв'яка.

Створений міні-проєкт з природознавства про професію дощового черв'яка призначений формувати у дітей початкових класів школи дбайливе відношення до цих створінь. В роботі автор проводить досліди з пересування, холоднокровності черв'яків, досліди зі зволоженням грунту і годуванням черв'яків, а також з перемішуванням грунту черв'яками.

Зміст

Вступ
Об'єкт, предмет, мета, завдання, гіпотеза дослідження
1. Хто такі і чим живляться дощові черв'яки?
2. Користь від черв'яків
3. Досліди: Вигляд, пересування, холоднокровність черв'яків
4. Досліди: Зволоження грунту і годування черв'яків
5. Досліди: Перемішування грунту черв'яками
Висновок
Література.

Вступ

Великий вчений Чарльз Дарвін один з перших зрозумів потрібність дощових черв'яків природі. Іноді питаємо - скільки це коштує? А скільки коштує дощовий черв'як? На це питання відповів би кожен так - Ніскільки! Бери лопату, та копай! Але це не так!

Дощових черв'яків бачили всі люди, але не всі розуміють, що вони наше благополуччя і здоров'я. Це я хочу довести у своєму проекті на тему Професія дощового черв'яка або "Житель підземелля - дощовий черв'як".

Актуальність проекту:
Багато хто не звертає увагу на черв'яків, а є ті хто намагається роздавити їх. Може за те, що їм не подобається їх вигляд?

Дощові черв'яки кожен день виконують колосальну роботу по оздоровленню і поліпшенню грунту, це "бійці невидимого фронту", чия праця непомітна, і тому небагато людей цінують черв'яків належним чином. Як виникла тема дослідження та створення проекту на тему Професія дощових черв'яків?

Ми живемо на найпрекраснішій планеті, де світ переливається різноманітними фарбами. Але є світ прихований від нас, недоступний звичайному спостереженню, - своєрідний світ істот грунту.

Там вічний морок, туди не проникнеш, не порушивши природного складу грунту. Ось і мені довелося порушити природний шар грунту, щоб провести дослідження і написати свій міні-проект на тему Професія дощових черв'яків з природознавства або біології.

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна