Оголошення

Висновки проєкту про рослин-хижаків

Дослідницька робота

Висновок

В результаті експериментально-досідницької роботи над проєктом я дізнався про абсолютно дивовижних рослини-хижаків. Вони подібно до тварин і людини мають елементи травної системи. Я зміг сам постежити за справжнім "полюванням" хижої рослини.

Я навчився доглядати за рослинами-хижаками. Навіть такі екзотичні рослини можна вирощувати в домашніх умовах. Ці рослини не залишили байдужими нікого в нашій сім'ї. Ми усі із задоволенням спостерігаємо за ними.

Коли настане літо, мої кімнатні хижі рослини допоможуть позбавитися в квартирі від докучливих комах.

Практична значущість

Позбавитися в квартирі від докучливих комах дуже важливо, оскільки мухи - джерело різний хвороб для людини. Здійснюючи постійні подорожі із смітників і всяких відходів життєдіяльності людини в його житло, одна-єдина муха переносить на собі близько 6-ти мільйонів мікробів! І це тільки на собі, а ще більше - 25 мільйонів усередині себе, в кишечнику! Мухи є рознощиками не лише мікробів, але і яєць черв'яків-паразитів - глистів.

Таким чином, розводивши удома хижі рослини, люди зможуть піклуватися про своє здоров'я! Мені дуже сподобалося вивчати рослини-хижаки, проводити досліди з харчування моїх домашніх рослин-хижаків. Я обов'язково продовжу свої спостереження та експерименти з цими унікальними рослинами.

Інформаційні ресурси

1. Атлас кімнатних рослин: 400 популярних видів. - Видавництво ексмо, 2005. - 432 с.: іл.
2. Маккалистер Рой. Все про рослин-хижаків / Рой Маккалистер. - ТОВ СЗКЕО Кристал, 2006. - 128 с.: іл.
3. Комахоїдні рослини [ Електронний ресурс].
4. Сергієнко. Ю. В. Повна енциклопедія кімнатних рослин / Ю. В. Сергієнко. - АСТ, 2008. - 319 с.: іл.
5. Хессайон, Д. Г. Все про кімнатні рослини / Д. Г. Хессайон; пер. з англ. О. И. Романовой. - М. : Криниця-самшит, 2003. - 255 с.: іл.
6. Ілюстрації: Інтернет.

Повернутись до змісту
проєкта "Рослини-хижаки"

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика