Публікація на сайті

Тварини минулого
Тематика проекту: 
Природознавство
Автор проекту: 
Андрійчук Олексій Миколайович, 5 клас
Клас: 
5

В дослідницькій роботі з природознавства на тему "Тварини минулого" учень вивчає наукову літературу про тварин минулого, про доісторичних істот, аналізує та розподіляє тварин з минулого зі схожості з сучасними тваринами. У рамках навчальної учнівської роботи однокласники знайомляться з цікавим змістом проекту про доісторичних тварин минулого.

Докладніше про проект:


В авторському міні-проекті з природознавства на тему "Тварини минулого" серед однокласників проводиться цікаве анкетування "На кого схожа тварина минулого", вивчаються доісторичні істоти, тікі як платібелодон і Меритерій, доісторичні мамонти, Арсинотерій і Емболотерій, Мегатерій і Мегалоцерос, Ендрюсарх і Фороракос та інші.

Даний проект з природознавства про тварин минулого буде використаний учнями для підвищення свого освітнього рівня, вчителем біології - для пояснення матеріалу уроку з природознавства у 5 класі загальноосвітньої школи.

Зміст

Вступ
1. Платібелодон, Дейнотерій і Меритерій
2. Шерстистий і Колумбійський мамонти, Стеготетрабелодон
3. Арсинотерій, Целодонт і Емболотерій
4. Мегалоцерос і Синтетоцерас
5. Титаноідес, Мегатерій і Діпротодон
6. Коріфодон, Ендрюсарх і Саркастодон
7. Фороракос, Нуралагус і Квабебігіракс
8. Анкетування "На кого схожа тварина минулого"
Висновки.

Вступ


Тисячі і мільйони років тому на різних континентах мешкали доісторичні тварини про яких ми практично нічого не знаємо. Вивчення мною загадкового і неповторного доісторичного етапу розвитку життя на Землі одна з найцікавіших моїх пригод.

Я пропоную вам перенестися на багато тисяч і мільйонів років назад, для знайомства з тваринами минулого. Багато з таких цікавих тварин минулого були предками існуючих сучасних тварин.

Ми дізнаємося:

  • Коли жили доісторичні тварини?
  • Якими були ці тварини?
  • Які були їх розміри, чим живилися, де мешкали?

Актуальність теми міні-проекту полягає в тому, що в науці про доісторичних тварин ще багато чого не вивченого, але дослідження в цій області вносять величезний вклад у вивчення еволюції на землі.

Вивчаючи тварин минулого, ми розуміємо, як розвивалася земля в геологічних епохах, як тварини минулого взаємодіяли з довкіллям, чому вони вимерли, як ці знання можуть допомогти запобігти вимиранню сучасних рідкісних тварин.

Об'єкт дослідження: доісторичні наземні тварини.

Предмет дослідження: ознаки схожості тварин минулого з існуючими зараз тваринами.


Мета проекту: вивчення тварин минулого, їх особливостей, їх життєдіяльності, схожості з сучасними тваринами, способів адаптації до місця існування.

Завдання проекту:

  1. Вивчити наукову літературу про тварин минулого.
  2. Вивчити різноманітність доісторичних істот, проаналізувати, розподілити зі схожості з сучасними видами тварин.
  3. Провести анкетування "На кого схожа тварина минулого".

Гіпотеза дослідження: припускаємо, що існували у минулому тварини схожі на сучасних тварин.

Методи дослідження:

  • вивчення, аналіз і узагальнення літератури, матеріалів мережі Інтернет про доісторичних тварин.
  • проведення опитування-анкетування школярів.

Теоретична значущість міні-проекту полягає в тому, що після ознайомлення з результатами моєї роботи багато учнів, можливо, зацікавляться вивченням тварин минулого.

Практична значущість міні-проекту полягає в тому, що він може бути використаний учнями - для підвищення освітнього рівня, учителем біології - для пояснення матеріалу і проведення цікавого уроку з природознавства.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика