Оголошення

Арсинотерій, Целодонт і Емболотерій

Дослідницька робота
Арсинотерій, Целодонт і Емболотерій

Арсинотерій (Arsinoitherium) - це копитне, проживало на Землі приблизно 36-30 мільйонів років тому і досягало в довжину 3,5 м. Зріст тварини досягав 1,70 м у в загривку.

Зовні арсинотерії були схожі на сучасного носорога, проте на передніх і задніх ногах зберігалося по п'ять пальців.

Особливою відмінністю арсинотерія були величезні та масивні роги, які складалися зі схожою на кістку речовини. Ще у тварини була пара дрібних виростів лобової кістки.

Кістки арсинотерія знаходили в нижнєолігоценових відкладеннях в північній Африці у сучасному Єгипті.

Целодонт

Целодонт

Існували раніше, як і шерстисті мамонти, шерстисті носороги, їх назва - Целодонти (Coelodonta antiquitatis). Целодонти жили в посушливих і прохолодних умовах на відкритих ландшафтах Євразії.

Шерстисті носороги існували з пізнього пліоцену до раннього голоцену. Вони були великими та відносно коротконогими тваринами з подовжиним черепом, масивним тілом та двома рогами. Висота ссавця целодонта з загривком була 1,5 - 2 м, а довжина тіла досягала 3,1 - 4,3 м.

Тварини мали розвинений шерстистий покрив, який зігрівав їх при низьких температурах та холодних вітрах. За допомогою низько посадженої голови з квадратними губами шерстистий носоріг збирав основний корм – рослинність степу і тундростепу.

З археологічних знахідок відомо, що на целодонта вели полювання неандертальці близько 70 тисяч років тому.

Емболотерій

Емболотерій

Наступна тварина - представник сімейства бронтотеріїд з непарнопалих Емболотерій (Embolotherium ergilense). Це велика травоїдна тварина, яка за розміром була більша за носорогів.

Мешкав емболотерій на саванних ландшафтах Центральної Азії і Північної Америки. Емболотерій мав масивний череп розміром 125см кондилобазальної довжини. Зріст тварини сягав 3 метрів в загривку, вага - досягала 5 тонн.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика