Оголошення

Мегалоцерос і Синтетоцерас

Дослідницька робота
Мегалоцерос і Синтетоцерас

Найкрасивішою і благороднішою твариною тих часів був Мегалоцерос (Megaloceros giganteus) або Великорогий олень.

Прекрасний Великорогий олень з'явився близько 300 тис. років тому і вимер у кінці льодовикового періоду. Населяла ця тварина Євразію, аж від Британських островів до Китаю, мешкав на відкритих ландшафтах, харчувався рідкісною деревною рослинністю.

Мегалоцерос був розміром з сучасного лося. Його голову прикрашали величезні роги, сильно розширені вгорі у формі лопати з декількома відростками. Ці роги мали розмах від 2-х до 4 метрів, і важили до 40 кг.

Зараз вчені так і не мають єдиної думки про те, що привело до виникнення у тварини таких величезних і незручних рогів.

Синтетоцерас

Синтетоцерас

Ще одне благородне створіння міоцену - це Синтетоцерас (Synthetoceras tricornatus).

Мешкала тварина 5-10 млн. років тому в Північній Америці. Відмінністю цих тварин були кісткові роги. Наразі невідомо, чи покривала їх рогова оболонка, як у сучасної домашньої рогатої худоби, але відомо, що роги цієї тварини не мінялися щорічно, як у оленів.

Прекрасний Синтетоцерас належав до вимерлого північноамериканського сімейства мозоленогих, і як вважають вчені, мав пряме відношення до верблюдів.

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна