Публікація на сайті

Дослідницька робота: 
Міні-проект Тварини минулого
Коріфодон (Coryphodon)

Коріфодон (Coryphodon) - це унікальна тварина, яка була широко поширена в нижньому еоцені 55 млн. років тому, наприкінці якого, вони вимерли.

Рід Коріфодонів з'явився в Азії, після чого мігрував на територію сучасної Північної Америки, де, як доводять вчені, витіснив аборигенного пантодонта барилямбду. У висоту коріфодон був близько метра, у довжину - 2,5 метри, важив приблизно 500 кг.


Ці тварини селилися в болотистих лісах або недалеко від водойм.


Основу раціону Коріфодона складали листя кущів, молоді пагони, квіти і різноманітна болотяна рослинність.

Ендрюсарх (Andrewsarchus)

Ендрюсарх (Andrewsarchus)
Ендрюсарх (Andrewsarchus) - це звір, який вважається найбільшим наземним хижим ссавцем.

Тврина Ендрюсарх – має довге продовгувате тіло з величезною головою і короткі ноги. Довжина черепа цього звіра сягає 83 см.

Згідно з сучасними дослідженнями тварини, довжина тіла Ендрюсарха могла досягати 3,8 метрів (без 1,5 метрового хвоста), висота в плечах - до 1,6 метрів. Важити міг цей звір приблизно 1 тонну.


Тварина мала низький череп і довгу морду, з дуже широкими вилицюватими дугами. Ікла і різці були великими.

Саркастодон (Sarkastodon mongoliensis)

Саркастодон (Sarkastodon mongoliensis)
Саркастодон (Sarkastodon mongoliensis) - один з найбільш великих хижаків суші усіх часів.

Цей величезний звір мешкав в Центральній Азії. Виявлений в Монголії череп саркастодона має в довжину біля 53 см, а ширина у вилицюватих дугах складає приблизно 38 см.

Довжина тіла Саркастодона без хвоста сягала 2,65 метри, вага - близько 1 тонни. Звір виглядав, як помісь кішки і ведмедя.

Припускають, що саркастодон вів схожий на ведмедячий спосіб життя, проте був набагато більше м'ясоїдним, не гидував і падаллю, відганяючи хижаків, які були слабкішими за нього.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика