Оголошення

Коріфодон, Ендрюсарх і Саркастодон

Дослідницька робота
Коріфодон, Ендрюсарх і Саркастодон

Коріфодон (Coryphodon) - це унікальна тварина, яка була широко поширена в нижньому еоцені 55 млн. років тому, наприкінці якого, вони вимерли.

Рід Коріфодонів з'явився в Азії, після чого мігрував на територію сучасної Північної Америки, де, як доводять вчені, витіснив аборигенного пантодонта барилямбду.

У висоту коріфодон був близько метра, у довжину - 2,5 метри, важив приблизно 500 кг. Ці тварини селилися в болотистих лісах або недалеко від водойм. Основу раціону Коріфодона складали листя кущів, молоді пагони, квіти і різноманітна болотяна рослинність.

Коріфодон мав збільшену пару іклів у верхній щелепі, які, ймовірно, використовувалися для викопування коренів рослин, хоча вони могли також використовуватися і для демонстрації, оскільки самці мають більші ікла. Інші зуби в ротовій порожнині були пристосовані для перетирання рослин. Корінні зуби коріфодонів були низкокоронковыми, тому найвірогідніше основу їх раціону складали листя, молоді пагони, квіти і всіляка болотяна рослинність.

Ендрюсарх (Andrewsarchus)

Ендрюсарх (Andrewsarchus)Ендрюсарх (Andrewsarchus) - це звір, який вважається найбільшим наземним хижим ссавцем.

Тварина Ендрюсарх – має довге продовгувате тіло з величезною головою і короткі ноги. Довжина черепа цього звіра сягає 83 см. Згідно з сучасними дослідженнями тварини, довжина тіла Ендрюсарха могла досягати 3,8 метрів (без 1,5 метрового хвоста), висота в плечах - до 1,6 метрів.

Важити міг цей звір приблизно 1 тонну. Тварина мала низький череп і довгу морду, з дуже широкими вилицюватими дугами. Ікла і різці були великі, корінні зуби тупі. Прожнина головного мозку мала відносно невеликі розміри.

Дуже великі розміри робили тварину неповороткою. Також, низькопрофільний витягнутий череп з дуже маленькими, орієнтованими практично в сторони очима і досить широка носова западина черепа свідчать, що эндрюсарх очевидно міг бути пристосованим падальщиком.

Саркастодон (Sarkastodon mongoliensis)

Саркастодон (Sarkastodon mongoliensis)Саркастодон (Sarkastodon mongoliensis) - один з найбільш великих хижаків суші усіх часів.

Цей величезний звір мешкав в Центральній Азії. Виявлений в Монголії череп саркастодона має в довжину біля 53 см, а ширина у вилицюватих дугах складає приблизно 38 см. Довжина тіла Саркастодона без хвоста сягала 2,65 метри, вага - близько 1 тонни. Звір виглядав, як помісь кішки і ведмедя.

Припускають, що саркастодон вів схожий на ведмедячий спосіб життя, проте був набагато більше м'ясоїдним, не гидував і падаллю, відганяючи хижаків, які були слабкішими за нього.

Можна припустити, що саркастодон зовні віддалено нагадував велику кішку з короткими, але потужними лапами. Саркастодон імовірно не використав лапи для лову здобичі. Судячи із зовнішнього вигляду черепа, морда у саркастодона чимось нагадувала котячу, як і у більшості інших оксиєнідів.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика