Публікація на сайті

Дослідницька робота: 
Міні-проект Тварини минулого
Тварини минулого

При роботі над проектом "Тварини минулого" я вивчив певних тварин доісторичного періоду, їх особливості, життєдіяльність, подібність до сучасних тварин, способи адаптації до місць існування.

У роботі над моїм проектом мені допомогли учні 5 класів, які були задіяні у визначенні схожості між тваринами минулого і сьогодення.

Вже в процесі роботи над проектом багато школярів зацікавилися такими дивовижними доісторичними тваринами і ходом мого дослідження.
Моя гіпотеза про існування у минулому тварин схожих на сучасних підтвердилася повністю.


Вивчаючи схожість тварин минулого і сьогодення, я зрозумів, що в природі існує деяка закономірність розвитку тваринного світу, яка полягає в тому, що усі тваринні групи, що коли-небудь жили на Землі, виникали, розвивалися, досягали якогось найвищого процвітання, а потім приходили в занепад і вимирали, поступаючись місцем більш організованій групі. Тварини змінювалися в процесі еволюції.

У своєму проекті "Тварини минулого" я показав, що у далекому минулому існувало безліч різних тварин схожих на тварин, які живуть зараз. Напевно, кожна з тварин нашого часу має свого предка в доісторичному періоді.

В процесі розвитку і еволюції тварини змінювалися, таким чином, пристосовуючись до мінливого місця існування. Можна сказати, що в наші дні існують найбільш розвинені, пристосовані і досконалі екземпляри тварин минулого.

Вивчаючи тварин минулого, їх життя на землі, починаєш розуміти, що багато сучасних тварин знаходиться на межі вимирання існуючи поряд з людиною, ми повинні піклуватися про них, не винищувати їх, не знищувати місце існування, не забруднювати довкілля, і тоді сучасні тварини ніколи не стануть тваринними минулого.

Повернутись до змісту проекту
Міні-проект на тему Тварини минулого

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика