Оголошення

Вік та харчування черепах

Дослідницька робота

1.4. Вік черепахи

Вік черепахи визначається довжиною панцира:

1 рік - довжина панцира 6 см
2 роки - довжина панцира 8 см
3 роки - довжина панцира 14 см
4 роки - довжина панцира 16 см
5 років - довжина панцира 18 см
6 років - довжина панцира 20 см

Вимірявши, панцир у своєї домашньої черепахи, я дізнався , що моя Шуша у віці 3-х років.

Найстаріша черепаха!

Найстаріша в світі черепаха жила в Австралії. Черепаха на прізвисько Гаррієт була занесена в Книгу рекордів Гіннеса як істота, що прожила в неволі 175 років.

Найстаріша в світі черепаха Гаррієт з Австралії

Гаррієт народилася в 1830 році за часів королеви Вікторії. Дивно, але перші 124 роки життя цю черепаху приймали за самця.

Найменша черепаха!

Мускусна черепашка - найменша у світі. Місця її проживання - водойми США і Канади. Важить це творіння природи трохи більше 200 грам. Довжина черепашки - близько 8 сантиметрів, панцир досягає приблизно 6-7 сантиметрів.

Найменша у світі черепаха - мускусна черепашка

В якості захисту рептилія здатна виділяти досить неприємний запах завдяки рідині, яка накопичується у неї в задній частині панцира. Черепашка всеїдна і невибаглива. У раціон її харчування входять дрібна рибка, різна водна рослинність.

Найбільша черепаха!

Шкіряста черепаха вважається найбільшою черепахою у світі.

Найбільша у світі черепаха - Шкіряста черепаха

Вага її тіла коливається до 600 кілограм, а його довжина доходить до 3-х метрів.

Найшвидша черепаха!

Черепаха Берті, яка живе у Великій Британії, може розігнатися до швидкості 0,28 м за секунду (близько кілометра на годину).

Найшвидша черепаха у світі - Черепаха Берті з Великої Британії

Автори книги Гіннесса називають Берті найшвидшою черепахою у світі.

1.5. Харчування черепах

Харчуються черепахи як рослинною, так і тваринною їжею. Їх головна їжа в природі – різні водні молюски, дрібна риба, пуголовки і водорості.

Для акваріумної черепахи рибу ріжуть на шматочки, зручні для поїдання вашим вихованцем.
Також акваріумні черепахи всіх видів люблять морепродукти (креветки, морський коктейль), дощових черв’яків, акваріумних равликів (ампуляріі, котушки). Раз на тиждень їм можна давати яловичу печінку, іноді – курку і яловичину.

Малюки повинні харчуватися виключно м’ясом, а дорослим в раціон додають рослинний корм: водні рослини, морква, салат, скибочки огірків, груші, яблук, банана. Щоб не сумніватися, як і чим годувати акваріумних черепах, слід пам’ятати, що всі продукти повинні бути сирими.

Крім того можна купувати і спеціальні сухі корми, призначені саме для цих рептилій. Малюків (довжиною до 10 см) годувати потрібно раз на день. Дорослим рептиліям корм потрібен не частіше трьох разів на тиждень.

Кількість їжі розрахувати досить легко – її має бути стільки, скільки вихованець, наприклад, вищезгадана акваріумна черепаха красновуха здатна з’їсти за півгодини.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика