Оголошення

Творчий проект "Підставка під гарячий посуд"

| nikolay
Творчий проект "Підставка під гарячий посуд"
Автор роботи:
Клевець Ярослав
Керівник проєкту:
Артюшенко Юрій Леонідович
Клас:
9

У процесі творчого проекту з трудового навчання на тему "Підставка під гарячий посуд" автор вивчає особливості виготовлення підставок під посуд, а також відокремлює декілька варіантів дизайнерських рішень.

Також, у роботі запропонована послідовна технологічна карта на виготовлення підставки під гарячий посуд.

Протягом роботи над творчим проектом з трудового навчання на тему "Підставка під гарячий посуд" було ознайомлення з літературою по технології випилювання з дереву, а також з прикладами аналогічних робіт над виробом.

Зміст

Вступ
1. Варіанти підставок і остаточний вибір конструкції.
2. Ескіз та креслення підставки для гарячого посуду.
3. Опис підставки для гарячого посуду.
4. Інші варіанти конструкції підставки для гарячого посуду.
5. Технологічна карта на виготовлення підставки.
6. Економічний розрахунок вартості матеріалів для виробу для підставки.
Результати випробування і перевірка
Література

…«Праця може стати джерелом радості лише тоді, коли людина бачить в ній значно більшу, окрім отримання засобів задоволення матеріальних потреб – духовної творчості, розкриття своїх здібностей, таланту.» …
В.А.Сухомлинський

Вступ

Зараз в наш час дуже стильно мати виріб який би був виготовлений власноруч, і був би корисним для великої кількості людей. Мені хотілось щоб ця річ була корисна і одночасно багатофункціональна в використанні.

Зробивши опитування своїх рідних та друзів: «Щоб ви хотіли мати в себе вдома з корисних декоративно-прикладних виробів?» Вислухавши всі їх пропозиції і побажання, я зрозумів, що всім їм потрібен виріб, який виконував би такі функції:

  • функцію декору (прикраса);
  • був корисним і життєво важливим в повсякденному житті.

Я довго мислив і несподівано натрапив на підставку під гарячий посуд, і без вагань вирішив виготовити декоративну настільну підставку яка б була дуже красивою, естетичною, багатофункціональною могла б бути підставкою для сковорідки і одночасно для маленької турки.

Обійшовши всі магазини нашого міста, я звернув увагу, що найпростіша підставка для гарячого посуду коштує від 20 до 65грн. А якщо подивитися з ресурсів Internet на декоративні, то ціна коливається від 180 до 297 гривень і вище.

Звернувши увагу на форми та конструкції будов підставок для гарячого посуду, я помітив, що там нічого складного взагалі немає. І якщо пометикувати і поєднати в своїй підставці всі позитивні сторони, то отримую дуже привабливу, надійну і функціонуючу підставку під гарячий посуд.

Саме таку підставку я легко зроблю самостійно. Найголовніше те, що моя підставка буде дуже ексклюзивним виробом, і я зможу заощадити кишенькові гроші

Перейти до роздiлу: 1. Варіативність підставок

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика