Оголошення

Варіанти підставок і остаточний вибір конструкції

Варіанти підставок і остаточний вибір конструкції

Щоб виготовити підставку під гарячій посуд, мені довелося подумати: як виготовити, як вона буде мати вигляд, і з чого її зробити? Я відразу зрозумів, що для виготовлення декоративної, і, водночас, функціональної підставки, мені потрібна деревина декілька порід, нагеля та клей, декоративні цвяхи, мотузка білого кольору та мої власні навички роботи.

Якщо використати інший матеріал, наприклад, сталь чи пластмасу, у даному разі дуже складно і не технологічно (труднощі у обробці і оздобленні, незручність в використанні за призначенням).

Попрацювавши в бібліотеці і всесвітній мережі Internet, я знайшов невелику кількість зразків підставок для гарячого. Із переглянутих варіантів мені сподобалося декілька, які були дуже красивими, а інші - навпаки функціональними.

Проаналізувавши знайдені варіанти підставок, я прийшов до наступного висновку, що:

Підставки №1,3 – дуже складні в своєму виготовленні

Підставка № 2,5 – прості за прийомами виготовлення, виготовляються із фанери шляхом випилювання.

Підставка № 4 – це заводська підставка, вона має оригінальний підхід до виконання свого призначення, але для її виготовлення потрібен фрезерний верстат, якого не маємо. (Дивись пункт 5)

Остаточно все обміркувавши і порадившись з учителем щодо наявності необхідних інструментів і матеріалів, я вибрав свій варіант виготовлення підставки. Я взяв за основу круглу підставку, а в середину намалював стилізоване зображення риб.

За конструкцією вона має гарний дизайн, витрата матеріалу незначна, і для її виготовлення буде потрібно небагато часу (до 12 годин), отже, і собівартість підставки буде невисокою.

Перейти до розділу: 2. Ескіз та креслення виробу

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика