Публікація на сайті

2. Аналіз та характеристика моделей - аналогів

Модель№1. Перед нами зразок весільної листівки. За основу взято картон білого кольору.


Дана листівка прикрашена вишивкою хрестиком у поєднанні з вишивкою стрічками. Бежеві, коричневі та різні відтінки зеленого кольорів роблять даний виріб вишуканим та ексклюзивним.

листівка

Модель№2. Перед нами зразок вітальної листівки. За основу взято білий двохсторонній картон, який плавно переходить у світло – голубий. Основа прикрашена квітами синього кольору, а також паєтками голубого та світло – рожевого кольорів. Листівка містить вишивку хрестиком. На ній зображений метелик, який сидить на квітці. Вишивка має різні відтінки фіолетового, жовтого, зеленого, а також коричневий кольори.

варіант листівки

Модель№3. Це також зразок вітальної листівки. Основа – білий картон. Виріб прикрашений штучними квітами голубого та білого кольорів. Цікава серветка, бісер та бантик роблять даний виріб ексклюзивним та неповторним. Чудове привітання в день весілля.

така листівка

Характеристика моделей – аналогів

№з/п Показник якості Модель№1 Модель№2 Модель№3
1. Оригінальність та естетичність 4 5 5
2. Функціональність 5 5 5
3. Простота виготовлення 3 4 2
4. Корисність 5 5 5
5. Технічна досконалість, якість 4 5 3
6. Ергономічність 3 5 4
7. Економічність 4 4 4
8. Екологічна безпечність виробу 5 5 5
Разом балів: 34 38 33

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика