Оголошення

Проєкт "Манявський Блаженний камінь - пам’ятка природи"

| nikolay
Блажений камiнь за Скитом Манявським в селі Манява
Тематика:
Автор роботи:
Соломон Тетяна Василівна
Керівник проєкту:
Струтинська Руслана Василівна
Навчальний заклад:
Манявський НВК Богородчанської районної ради Івано-Франківської області
Клас:
9

Авторка навчального дослідницького проєкту з історії України на тему "Манявський Блаженний камінь - пам’ятка природи" вирішує у 9 класі з’ясувати, чому камінь за Скитом Манявським у селі Манява називається Блаженним і яке становище природної пам’ятки на сьогодні. Даний проєкт можна використовувати на гуртках краєзнавства у якості джерела інформації.

У результаті пошуково-дослідницької роботи з історії України про Манявський Блаженний камінь - пам’ятку природи учениця 9 класу розробить презентацію, намалює малюнки, організує екскурсію до цієї пам’ятки природи у селі Манява за Манявським Скитом. Таким чином, школярка дізнається корисну інформацію щодо незвичайних та дивовижних місцевостей села Маняви та зможе передати свій досвід іншим.

Докладніше про роботу:

Авторка вирішила провести дослідницьку роботу в рамках проєкту і дізнатися більше про Манявський Блаженний камінь, так як він є визначною пам’яткої природи і відомим туристичним місцем. Для досягнення мети учениця працює з різними джерелами інформації та відвідає Блаженний Камінь, Манявський Скит у селі Манява.

Зміст

Вступ
1. Витвір природи.
2. Історія Блаженного каменя.
3. Сакральна пам’ятка сьогодні.
Висновки
Список літератури.

Вступ

Блаженний камінь - дивовижний витвір природи, камінь-брила розміром 10x3 метри з гротом. Сьогодні цю пам’ятку відвідує багато туристів. Мене зацікавив Блаженний камінь, тому я вирішила дослідити це природне утворення та зібрати якомога більше даних про нього.

Об’єктом даного дослідження є власне Блаженний камінь за Скитом Манявським.

Хронологічні рамки дослідження: найдавніші часи - 2017 рік.

Мета роботи: з’ясувати як з’явився Блаженний камінь та що він собою являє; розвивати вміння узагальнювати матеріал; виховувати інтерес до історії рідного краю.

Передбачувані результати: я з'ясую, чому Камінь за Скитом Манявським називається Блаженним; яке становище природної пам’ятки сьогодні; я попрацюю з різними джерелами інформайції та відвідаю Блаженний Камінь.

Кінцевий результат:
- презентація;
- малюнки;
- результати досліджень про історію Блаженного Каменю;
- екскурсія до цієї пам’ятки природи.

Практичне значення: матеріали навчального дослідницького проєкту можуть використовуватися вчителями історії та географії для підготовки до уроків на краєзнавчу тематику, а також учнями для розширення своїх знань про рідний край.
Матеріали проєктної роботи про історію Блаженного каменя також будуть цікаві туристам, щоб краще познайомитися з різними місцями села Маняви, відвідати Манавський Скит.

Матеріали навчального дослідницького проєкту про Блаженний камінь, за яким доглядають монахи Манявського Скиту, можуть використовуватися вчителями історії України та географії для підготовки до уроків на краєзнавчу тематику, а також учнями для розширення своїх знань про рідний край.

Підсумком пошуково-дослідницької роботи планується малюнок, презентація та екскурсія до Блаженного каменю за Скитом Манявським у селі Манява.

Світ змінюється, зростає нове покоління жителів села Маняви, тому вкрай необхідно, щоб наші діти зберігли легенди та традиції рідної місцевості та передавали їх упродовж багатьох століть. Адже, поки живе історія - будемо жити ми, у пам’яті наших дітей.

Перейти до розділу: 1. Iсторiя Блаженого каменя

Зміст:


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика