Оголошення

Проект "Блаженний камінь–визначна пам’ятка природи"

| nikolay
Проект "Блаженний камінь–визначна пам’ятка природи"
Тематика:
Автор роботи:
Соломон Тетяна Василівна
Керівник проєкту:
Струтинська Руслана Василівна
Навчальний заклад:
Манявський НВК Богородчанської районної ради Івано-Франківської області
Клас:
9

Автор проекту з історії "Блаженний камінь – визначна пам’ятка природи" вирішує з’ясувати, чому Камінь за Скитом Манявським називається Блаженним, яке становище природної пам’ятки на сьогодні. Для досягнення мети учениця працює з різними джерелами інформації та відвідає Блаженний Камінь.

У результаті дослідницької роботи з історії "Блаженний камінь – визначна пам’ятка природи" автор планує виконати презентацію, малюнки, організувати результати досліджень про історію Блаженного Каменю та екскурсію до цієї пам’ятки природи. Таким чином, вона дізнається корисну інформацію щодо незвичайних та дивовижних місцевостей села Маняви та зможе передати свій досвід іншим.

Також, матеріали проекту можуть використовуватися вчителями історії та географії для підготовки до уроків на краєзнавчу тематику та учнями для поширення знання про рідний край. Світ змінюється, зростає нове покоління жителів села Маняви, тому вкрай необхідно, щоб наші діти зберігли легенди та традиції рідної місцевості та передавали їх упродовж багатьох століть. Адже, поки живе історія - будемо жити ми, у пам’яті наших дітей.

Зміст

Вступ
1. Витвір природи
2. Історія Блаженного каменя
3. Сакральна пам’ятка сьогодні
Висновки
Список літератури

Вступ

Блаженний камінь — дивовижний витвір природи, камінь-брила розміром 10x3 метри з гротом. Сьогодні цю пам’ятку відвідує багато туристів. Мене зацікавив Блаженний камінь, тому я вирішила дослідити це природне утворення та зібрати якомога більше даних про нього.

Об’єктом даного дослідження є власне Блаженний камінь за Скитом Манявським.

Хронологічні рамки дослідження: найдавніші часи - 2017 рік.

Мета проекту: з’ясувати як з’явився Блаженний камінь та що він собою являє; розвивати вміння узагальнювати матеріал; виховувати інтерес до історії рідного краю.

Передбачувані результати: я з'ясую, чому Камінь за Скитом Манявським називається Блаженним; яке становище природної пам’ятки сьогодні; я попрацюю з різними джерелами інформайції та відвідаю Блаженний Камінь.

Кінцевий результат:
- презентація;
- малюнки;
- результати досліджень про історію Блаженного Каменю;
- екскурсія до цієї пам’ятки природи.

Практичне значення: матеріали даного проекту можуть використовуватися вчителями історії та географії для підготовки до уроків на краєзнавчу тематику, а також учнями для розширення своїх знань про рідний край. Матеріали проекту будуть цікавими для туристів, щоб краще познайомитися з різними місцями села Маняви.

Перейти до розділу: 1. Iсторiя Блаженого каменя

Зміст:


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика