Оголошення

Глобальні рішення проблеми загибелі лісів

Дослідницька робота

Глобальні рішення проблеми загибелі лісів

З вищесказаного ми можемо зробити висновок, що багато чого впливає на масове знищення лісів у світі. При глобальній проблемі даного питання має знайтися і глобальне рішення. Дивлячись на те, як гине ліс, а значить і людство, ми часто не помічаємо, що самі винні в цьому.

Радіаційне опромінення, вирубка лісу, його засмічення і знищення відходами виробництва, численні пожежі - все це людський фактор знищення. Яке ж рішення всього цього?

Основними завданнями охорони лісу є його раціональне використання та відновлення. Все більшого значення набувають заходи з охорони лісу малолісистих районів у зв'язку з їх водоохоронній, грунтозахисної, санітарно-оздоровчої роллю.

Вирубка лісів з повітря Особлива увага повинна приділятися охорону гірських лісів, так як вони виконують важливі водорегулюючі, грунтозахисні функції. При правильному веденні лісового господарства повторні рубки на тій чи іншій ділянці повинні проводитися не раніше ніж через 80 - 100 років, при досягненні повної стиглості.

Важлива захід щодо раціонального використання лісів - це боротьба з втратами деревини. Нерідко при заготівлі деревини відбуваються значні втрати. У місцях рубок залишаються гілки, хвоя, які є ціннимматеріалом для приготування хвойної борошна - вітамінного корму для худоби. Відходи від рубки лісу перспективні для отримання ефірних масел.

Ліс дуже важко піддається відновленню. Але все ж, ліс відновлюють на вирубаних територіях, сіють на непокритих лісом площах, реконструюють малоцінні насадження.

Поряд зі штучним лісовирощування широко поширені роботи по природному поновленню лісу (залишення обсеменітелей, догляд за самосівом господарсько-цінних порід та ін.) Велика увага приділяється збереженню підросту в процесі вирубки лісу.

Розроблені та впроваджені у виробництво нові технологічні схеми лісосічних робіт, які забезпечують збереження підросту і молодняку ​​при лісоексплуатації.

Перейти до розділу: Висновки

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика