Оголошення

Проєкт "Втрачений світ динозаврів"

| nikolay
Втрачений світ динозаврів
Тематика:
Автор роботи:
Потапов Дмитро
Керівник проєкту:
Максименко Олена Михайлівна
Клас:
2

У творчому дослідницькому проєкті на тему "Втрачений світ динозаврів" учень 2 класу, вивчаючи в початковій школі предмет "Я досліджую світ", планує з'ясувати, як люди дізналися про динозаврів, розглянути вигляд різноманітних динозаврів, які існували на Землі.

Докладніше про проєкт:

У пошуково-дослідницькій роботі на тему "Втрачений світ динозаврів" учень 2 класу виконує пошук інформації в рамках предмету "Я досліджую світ" в мережі Інтернет та бібліотеці, дізнається коли з'явилися динозаври, де і коли жили ці величезні тварини. Автор проєктної роботи робить висновки, вивчає і аналізує літературу про світ динозаврів.

В процесі навчальної роботи над дослідницьким міні-проєктом про втрачений світ динозаврів учень 2 (3) класу знаходить відповідь, чому зникли динозаври, вивчає появу динозаврів та їх існування, розглядає найвідоміші види з динозаврів. Також в дослідницькій роботі вивчається як жили динозаври, визначаються найзнаменитіші та найвідоміші тварини того періоду.

Зміст

Вступ
1. Поява динозаврів.
2. Як ми дізнались про динозаврів.
3. Як жили динозаври.
4. Найзнаменитіші динозаври.
5. Вимирання динозаврів.
Висновок.
Список літератури.

Вступ

Одного разу я відвідав виставку динозаврів. І раптом я подумав: а чому вони не живуть зараз? Чому динозаври вимерли? А раптом стануться ті ж події, які послужили причиною вимирання динозаврів, і вимруть, наприклад, тигри або жирафи?

На виставці динозаврів

Що ж таке могло статися, що з Землі зникла така величезна кількість тварин? Значить, були причини для їх загибелі. Але які? Шукаючи відповіді на свої питання, я розпочав свою першу дослідницьку роботу про динозаврів та створив власний міні-проект "Втрачений світ динозаврів".

Динозаври - одні з найвідоміших тварин на планеті. Але ніхто ніколи не бачив живих динозаврів, тому що ці дивовижні тварини вимерли дуже давно. Ми знаємо про існування і життя динозаврів по знайдених скам'янілих останках. Їх величезні скелети, окремі кістки, зуби і щелепи знаходять в гірських породах і в льодах.

Динозаври мешкали в усіх частинах світу і проіснували на планеті цілих 160 млн років. А 65 млн років назад динозаври несподівано вимерли. Так з'явилася тема моєї дослідницької роботи (міні-проєкта) "Втрачений світ динозаврів", яка буде корисна учнім 2, 3 і 4 класів початкової школи в рамках предмету "Я досліджую світ".

Метою дослідження є виявлення унікальних особливостей динозаврів і причини їх вимирання.

Актуальність роботи полягає в тому, що в науці про динозаврів ще багато що не досліджене до кінця, і, проте, вона вносить величезний вклад в справу вивчення еволюції життя на Землі.

Наука про динозаврів допомагає правильніше зрозуміти, як мінялася планета впродовж геологічних епох, як населяючи її тварини взаємодіяли з довкіллям, і, нарешті, чому з часом вони вимерли.

Об'єктом моєї роботи є природа, а предметом - динозаври.

Завдання дослідження:

  1. Дізнатися, коли з'явилися динозаври.
  2. З'ясувати, як ми дізналися про динозаврів.
  3. Дізнатися, де і коли жили динозаври.
  4. Розглянути, як виглядали динозаври.
  5. Знайти відповідь, чому зникли динозаври.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика