Оголошення

Висновки. Додаток

Висновки

Бджолиний мед – це продукт з неперевершеними смаковими та поживними якостями. Встановлено, що мед є висококалорійним продуктом близьким по складу до плазми крові.

У цій роботі були  розглянуті  харчові та біологічні цінності бджолиного меду, що формують його якість; способи і методи виявлення сторонніх домішок. За допомогою органолептичного і хімічного методів вдалося дати характеристику досліджуваному зразку меду.

Органолепличним методом були описані такі властивості різних видів меду як: в’язкість, колір, смак, запах. Результати якого показали, що досліджуваний мед якісний. Хімічними дослідженнями встановили, що сторонніх домішок також – не виявлено. Отже, досліджуваний бджолинний мед – екологічно чистий продукт.

Отже, їжа, яку споживають громадяни України, мусить бути екологічно чистою, природною, бо продукція, вирощена "по-сучасному", із застосуванням агрохімікатів, є шкідливою для людини і спричинює різні захворювання.

Також  я вважаю, що сучасна людина у своєму харчуванні повинна вживати природні продукти, які повинні переважати на противагу різним переробленим продуктам, витяжкам і концентратам, які можуть спричинити розлади обмінних процесів організму при їх надмірному вживанні. До числа цих натуральних продуктів можна віднести продукт бджільництва – мед, який є не тільки солодощами, але й ліками від багатьох хвороб.

Тому серед населення, учнів слід поширювати більше інформації  про цілющі властивості меду, профілактичне вживання його в харчовому раціоні та способи перевірки меду на його натуральність.

Серед учнів нашої школи ми провели опитування за такими запитаннями: Як почуваєте себе після вживання меду? Як часто ви вживаєте мед? Чи використовуєте мед в лікувальних цілях? Отримали  відповідні  результати. (Додатки)

Плакат - мед

Використана література

1. Горніч М.І. Падь. // Український пасічник. – 2009. - № 6 (219). – с. 47-49.
2. Кравець В.А. Роль бджіл у природі // Пасічник. – 2006. - № 4 (25). – с.30
3. Нуждин О.С. Основи бджільництва.- М., 1988-240с.
4. М.К Шевчук. Пасіка, бджоли, мед. Ужгород «Карпати», 1974.
5. І.А. Бабич, О.Г. Мегель. Бджільництво. Київ, 1969.
6. А.І Черкасова. Календар пасічника. Київ «Урожай», 1986.
7. В.П. Поліщук. Бджільництво. Київ «Вища школа», 2001.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика