Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Висновки

Бджолиний мед – це продукт з неперевершеними смаковими та поживними якостями. Встановлено, що мед є висококалорійним продуктом близьким по складу до плазми крові.


У цій роботі були  розглянуті  харчові та біологічні цінності бджолиного меду, що формують його якість; способи і методи виявлення сторонніх домішок. За допомогою органолептичного і хімічного методів вдалося дати характеристику досліджуваному зразку меду.

Органолепличним методом були описані такі властивості різних видів меду як: в’язкість, колір, смак, запах. Результати якого показали, що досліджуваний мед якісний. Хімічними дослідженнями встановили, що сторонніх домішок також – не виявлено. Отже, досліджуваний бджолинний мед – екологічно чистий продукт.

Отже, їжа, яку споживають громадяни України, мусить бути екологічно чистою, природною, бо продукція, вирощена "по-сучасному", із застосуванням агрохімікатів, є шкідливою для людини і спричинює різні захворювання.

Також  я вважаю, що сучасна людина у своєму харчуванні повинна вживати природні продукти, які повинні переважати на противагу різним переробленим продуктам, витяжкам і концентратам, які можуть спричинити розлади обмінних процесів організму при їх надмірному вживанні. До числа цих натуральних продуктів можна віднести продукт бджільництва – мед, який є не тільки солодощами, але й ліками від багатьох хвороб.

Тому серед населення, учнів слід поширювати більше інформації  про цілющі властивості меду, профілактичне вживання його в харчовому раціоні та способи перевірки меду на його натуральність.

Серед учнів нашої школи ми провели опитування за такими запитаннями: Як почуваєте себе після вживання меду? Як часто ви вживаєте мед? Чи використовуєте мед в лікувальних цілях? Отримали  відповідні  результати. (Додатки)

Плакат - мед

Використана література

1. Горніч М.І. Падь. // Український пасічник. – 2009. - № 6 (219). – с. 47-49.
2. Кравець В.А. Роль бджіл у природі // Пасічник. – 2006. - № 4 (25). – с.30
3. Нуждин О.С. Основи бджільництва.- М., 1988-240с.
4. М.К Шевчук. Пасіка, бджоли, мед. Ужгород «Карпати», 1974.
5. І.А. Бабич, О.Г. Мегель. Бджільництво. Київ, 1969.
6. А.І Черкасова. Календар пасічника. Київ «Урожай», 1986.
7. В.П. Поліщук. Бджільництво. Київ «Вища школа», 2001.

Статистика