Публікація на сайті

На виставці динозаврів

Динозаври - одні з найвідоміших тварин на планеті. Але ніхто ніколи не бачив живих динозаврів, тому що ці дивовижні тварини вимерли дуже давно.

Ми знаємо про існування і життя динозаврів по знайдених скам'янілих останках. Їх величезні скелети, окремі кістки, зуби і щелепи знаходять в гірських породах і в льодах.

Динозаври мешкали в усіх частинах світу і проіснували на планеті цілих 160 млн років. А 65 млн років назад динозаври несподівано вимерли.


Так з'явилася тема мого дослідження "Втрачений світ динозаврів".

Метою дослідження є виявлення унікальних особливостей динозаврів і причини їх вимирання.

Актуальність роботи полягає в тому, що в науці про динозаврів ще багато що не досліджене до кінця, і, проте, вона вносить величезний вклад в справу вивчення еволюції життя на Землі.

Наука про динозаврів допомагає правильніше зрозуміти, як мінялася планета впродовж геологічних епох, як населяючи її тварини взаємодіяли з довкіллям, і, нарешті, чому з часом вони вимерли.

Об'єктом моєї роботи є природа, а предметом - динозаври.

Завдання дослідження:

  1. Дізнатися, коли з'явилися динозаври.
  2. З'ясувати, як ми дізналися про динозаврів.
  3. Дізнатися, де і коли жили динозаври.
  4. Розглянути, як виглядали динозаври.
  5. Знайти відповідь, чому зникли динозаври.

Перейти до п.2 Поява динозаврів

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика