Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...
На виставці динозаврів

Динозаври - одні з найвідоміших тварин на планеті. Але ніхто ніколи не бачив живих динозаврів, тому що ці дивовижні тварини вимерли дуже давно.

Ми знаємо про існування і життя динозаврів по знайдених скам'янілих останках. Їх величезні скелети, окремі кістки, зуби і щелепи знаходять в гірських породах і в льодах.

Динозаври мешкали в усіх частинах світу і проіснували на планеті цілих 160 млн років. А 65 млн років назад динозаври несподівано вимерли.


Так з'явилася тема мого дослідження "Втрачений світ динозаврів".

Метою дослідження є виявлення унікальних особливостей динозаврів і причини їх вимирання.

Актуальність роботи полягає в тому, що в науці про динозаврів ще багато що не досліджене до кінця, і, проте, вона вносить величезний вклад в справу вивчення еволюції життя на Землі.

Наука про динозаврів допомагає правильніше зрозуміти, як мінялася планета впродовж геологічних епох, як населяючи її тварини взаємодіяли з довкіллям, і, нарешті, чому з часом вони вимерли.

Об'єктом моєї роботи є природа, а предметом - динозаври.

Завдання дослідження:

  1. Дізнатися, коли з'явилися динозаври.
  2. З'ясувати, як ми дізналися про динозаврів.
  3. Дізнатися, де і коли жили динозаври.
  4. Розглянути, як виглядали динозаври.
  5. Знайти відповідь, чому зникли динозаври.

Перейти до п.2 Поява динозаврів

Статистика