Оголошення

Проєкт "Вплив кольору на сприйняття інформації"

| nikolay
Вплив кольору на сприйняття інформації
Тематика:
Автор роботи:
Нещерет Ольга
Керівник:
Дорощук Вікторія Вікторівна
Навчальний заклад:
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №13 військово - цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області
Клас:
9

Учениця 9 класу у своєму дослідницькому проєкті з психології людини "Вплив кольору на сприйняття інформації" розкриває історію наукових досліджень на тему "Колір" та які науковці займалися вивченям властивостей кольорового спектру.

Докладніше про роботу:

Науково-дослідницька робота з психології на тему "Вплив кольору на сприйняття інформації" учениці 9 класу містить практичний аналіз сприйняття кольорів людиною. Автор проєкту дізналась, як колір може змінити стан людини у певній ситуації та які дії ви можете зчинити під впливом кольору.

Учениця 9 классу в рамках роботи над дослідницьким проєктом про вплив кольору на сприйняття інформації провела опитування серед учнів «Вибір кольору», відзначила експерімент вчених з університету Вісконсіна (США) на виявлення впливу кольору на психіку людини.

Також, автор дослідницької роботи про вплив кольору на сприйняття інформації міркувала про питання колірного оформлення кабінетів у школі, які кольори використовуються та чому для подібних приміщень обирають саме таку палітру відтінків.

Зміст

Вступ
1. Відкриття кольору
2. Колір у житті людини
3. Тест. Колір та характер людини
4. Експерімент
5. Колірне оформлення кабінетів
6. Методика «Колірний рейтинг предметів»
7. Кольоротерапія
Висновки

Вступ

Актуальність теми. Колір істотно впливає на психоінтеллектуальний стан людини; кольори впливають не тільки на очі, але і на інші органи почуттів; кожен колір викликає підсвідомі асоціації; певний колір викликає у людини цілком певні емоції.

Знання про кольорі можуть бути використані не тільки при оформленні творчих робіт та моделюванні, але і при виборі дизайну житлових приміщень, підбір колірних рішень для інтер'єру, оформлення рисунка, у повсякденному житті (наприклад, при виборі одягу), тобто у всіх сферах життя.

Гіпотеза
Колір впливає на сприйняття людиною інформації. Існує залежність якості сприйняття інформації в залежності від відтінку і поєднання кольорів подання інформації.
Методи:

  1. пошук інформації про вплив кольору на сприйняття інформації;
  2. опитування учнів (тестування).

Проблемне питання. Як впливає колір на сприйнятті інформації людиною.

Мета роботи:

  1. Виявлення впливу кольору на психіку людини;
  2. познайомитися з класифікацією та характеристикою кольорів, для грамотного художнього оформлення робіт.

Завдання:

  • вивчення та узагальнення інформаційних ресурсів;
  • аналіз результатів та опитування учнів школи;
  • аналіз методу "Колірний рейтинг предметів".

Перейти до розділу: 1. Відкриття кольору

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна