Оголошення

Програми для створення анімації

5. Програми для створення анімації

Двовимірна анімація: Animator Pro, Animo, Autodesk, Animator Studio, призначені для двовимірного малювання та анімації, працює вже під Windows, на відміну від попередника, підтримує звук.

З його допомогою можна відредагувати відеозапис, підготувати анімаційні і звукові ряди та об'єднати все це разом.

Тривимірна анімація: 3D Studiо, 3D Studio MAX, програми працюють під DOS, забезпечують весь процес створення тривимірного фільму: моделювання об'єктів і формування сцени, анімацію і візуалізацію, роботу з відео.

2D и 3D анимацияКрім того, існує широкий спектр прикладних програм (IPAS-процесів), написаних спеціально для 3D Studio. Для створення тривимірної анімації на комп'ютерах IBM і Macintosh зручно користуватися пакетом Electric Image Animation System, що включає великий комплекс анімаційних засобів, спецефекти, інструментарій для роботи зі звуком і генератор шрифтів з параметрами.

Хоча у цієї програми немає засобів моделювання, але проте є можливість імпорту понад тридцяти різних форматів моделей. Пакет також підтримує роботу з ієрархічними об'єктами та засобами інверсної кінематики.

3D max Один з флагманів сучасної тривимірної анімації на SGI - це пакет PowerAnimator фірми Alias Wavefront. Його засоби моделювання, підтримують роботу зі складними ієрархічними об'єктами і поверхнями, являють собою один з найбільш потужних і зручних комплексів інструментів створення об'єктів на основі полігонів і, головне, сплайнів.

Пакет дозволяє створювати реалістичні образи, зокрема, завдяки чудовим можливостям освітлення - спрямованого та розсіяного, з використанням відблисків і інших ефектів. Пакет
підтримує багаті засоби затінення і техніки додання реалістичності поверхням, які дозволяють пожвавити гладкі і жорсткі конструкції, неминуче видають своє комп'ютерне походження. Можливий попередній швидкий рендеринг.

PowerAnimator містить багаті інструменти анімації об'єктів, джерел світла і камер, відмінний інструментарій для роботи з частинками і автоматизації анімації.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика