Оголошення

Системи для роботи з відео і компонування

6. Системи для роботи з відео і компонування

Програма для редагування відео Adobe Premiere, версії якої існують для Windows і Macintosh, дозволяє виконувати монтаж оцифрованого відео, статичних зображень і звукових файлів.

Пакет Composer фірми Alias|Wavefront для платформи Silicon Graphics містить інструменти комплексного формування сцени, кошти відеозаписи і створення спецефектів. Він дозволяє створювати, редагувати і записувати відеопродукцію дуже високої якості, компонувати і мікшувати анімаційні кліпи і окремі кадри, вводити в них спецефекти і тексти.

Пакет надає можливість побачити не тільки остаточний результат своїх праць з повною роздільною здатністю, але й проміжні результати на екранчику зниженого дозволу. Composer підтримує всі кіно - і відеоформати і пристрої для роботи з відео.

7. Програми для наукової візуалізації

Серед програм наукової і інженерної графіки для PC можна виділити продукти фірми Golden Software: програми Surfer і Grapher, призначені, відповідно, для створення поверхонь і графіків (у середовищі DOS або Windows), і пакет MapViewer для побудови кольорових карт у середовищі Windows.

Кольорові графіки і карти виводяться цими програмами на будь-який монітор або зовнішній пристрій, що підтримується Windows. Пакет Surfer дозволяє обробити і візуалізувати двовимірні набори даних, описуються функціями типу z=f(x,y). Він будує цифрову модель поверхні, проробляє допоміжні операції і візуалізує результат.

Adobe Photoshop — є платним. Основне призначення програми Adobe Photoshop – створення фото реалістичних зображень, робота з кольоровими сканованими зображеннями, ретушування, корекція кольору, колажування, трансформації, кольороподіл, створення анімованого покадрового зображення та інше.

GIMP — вільний графічний редактор, який підтримує більше тридцяти форматів зображень, вміє працювати з шарами, масками, фільтрами і режимами змішування. Даний графічний редактор дозволяє створити анімаційну графіку В арсеналі програми є величезний спектр інструментів для корекції кольору і обробки будь-яких фотографій і зображень. GIMP частіше використовується на операційній системі Linux.

Adobe Flash мультимедійна платформа компанії Adobe для створення веб-додатків або мультимедійних презентацій. Широко використовується для створення рекламних банерів, анімації, ігор, а також відтворення на веб-сторінках відео - і аудіозаписів.

Blender 3DBlender — вільний пакет для створення тривимірної комп'ютерної графіки, що включає в себе засоби моделювання, анімації, візуалізації, постобробки відео, а також створення інтерактивних ігор. Blender частіше використовується на Linux.

Безкоштовна програма Toon Boom Animation-ish призначена для створення анімації, вітальних листівок, веб-сайтів, презентацій та шкільних проектів. Завдяки нескладному інтерфейсу підходить для школярів.

Toon Boom Animation-ish - проста програма для створення мультиплікації. Завдяки нескладному інтерфейсу програмка підходить для широкої аудиторії, включаючи дітей. Привабливе оформлення і легкі в освоєнні інструменти малювання, роблять процес створення анімації захоплюючим. Має привабливе оформлення і легкі в освоєнні інструменти малювання.

Honestech Claymation Studio - це безкоштовна програма для створення "пластилінових" мультфільмів. З цього пластиліну створюються образи, герої розставляються, пересуваються і фіксуються на цифрову фотокамеру, додаються трансформації, тло, музика, і - фільм готовий.

Pencil (Олівець) – безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для створення анімації. Кросплатформена: для Mac OS X, Windows і Linux.

Вона дозволяє малювати анімації з використанням як растровою, так і векторної графіки. У цій програмі все максимально просто – ви створюєте кілька векторних і растрових шарів і, використовуючи зручні для вас інструменти, покадрово малюєте мультфільм. Тут є і «цибульна шкірка» (напівпрозоре видно кілька попередніх кадрів, для зручності малювання), та ключові кадри, і експорт у формати відео і swf, і підтримка планшетів.

Plastic Animation Paper (PAP). Для Windows. Професійна безкоштовна програма для створення мультиплікації, що володіє дуже широкими можливостями. Шість шарів, управління освітленням, спеціальні можливості для створення чорнових начерків, налаштування під себе, можливість експорту в інший формат, робота зі звуком. На сайті розробників є підручники, як працювати в програмі.

Також для створення анімації можна використовувати такі програми як:

1. Adobe Photoshop;
2. Easy GIF Animator 6.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика